2. ve 3.Lig’de haftanın hakemleri açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, lig gruplarında tamamı 25 Eylül Pazar günü oynanacak maçlarda görevli hake...

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, lig gruplarında tamamı 25 Eylül Pazar günü oynanacak maçlarda görevli hakemler şunlar:

 

L 2.LİG

BEYAZ GRUP (PAZAR):

15.00 Sivas Bel. - Keçiörengücü: T.Kaan Numan

15.00 Ofspor – F.Karagümrük: Kadir Sağlam

15.00 Amed Sportif - İstanbul: Bahattin Şimşek

15.30 Konya A.Selçuk - Nazilli Bel.: Burak Şeker

15.30 Hacettepe – Z.Kömür: Ferhan Kestanlıoğlu

16.00 Pendik – A.Üsküdar 1908: Serdar Akkoç

16.00 K.BİRLİK - FETHİYE: LEVENT BALCI

19.00 K.Maraşspor – B.Tepecik: Celal Bayraklı

20.00 Bucaspor – B.B.Erzurum: Ramazan Keleş

 

L SPOR TOTO 3. LİG

1. GRUP (PAZAR):

15.00 Van BŞB - Bayburt Grup: Melih Ortakcı

15.00 24Erzincanspor - Kozan Bel.: Burak Olcar

15.00 Cizrespor - Kartalspor: Deniz Kükrek

15.00 ERZİN BEL. - KOCAELİSPOR: HALİL SAYIN

15.30 Ankara Demirspor - Altay: Erdoğan Özkaya

16.00 GÖLCÜK - KIZILCABÖLÜK: D.DAKUL ÇELİK

16.00 Tekirdağspor - Çorum Belediye: Harun Toplar

16.00 Manavgatspor - Karacabey B.: Yalçın Taşkınfurat

16.00 Beylerbeyi - Sancaktepe Bel.: Oğuzhan Uğurlu

 

2. GRUP (PAZAR)

15.00 Kırıkhanspor - Düzcespor: Mehmet Şükrü Közcü

15.00 B.Petrol - Bodrum B.Bodrum: B.Cem Tahiroğlu

15.30 T.Kırıkkale - Dersim: Yaşar Can Temizel

16.00 Kemerspor 2003 - Erbaaspor: Turgut Doman

16.00 Yeşil Bursa – H.Edip Adıvar: Emre Türkmen

16.00 Silivrispor - Pazar: Bilal Çavuş

16.00 Çatalcaspor - Tire 1922: Müjdat Duman

16.00 Dardanelspor – M.Büyükşehir Bel.: Sezer Polat

16.00 DERİNCESPOR - YOMRA: GÖKMEN KARATAŞ

 

3.GRUP (PAZAR):

15.00 12 Bingölspor - Tarsus İY: Cihat Çelikdağ

15.00 Düzyurtspor - Darıca GB: Semih Kurt

15.30 Ankara Adliye - Orhangazi: Batuhan Gültek

16.00 Muğlaspor - Diyerbekirspor: T.Ahmet Kalaycı

16.00 Sultanbeyli Belediye - Payas: Alkım Aksoy

16.00 Bergama Bel. - Denizli BŞB: Zorbay Küçük

16.00 Maltepespor - Orduspor: Özer Özden

16.00 Bayrampaşa - Elaziz Bel.: Mustafa Aydın

19.00 Afjet Afyonspor - Sakarya: Ali Adıgüzel

23 Eylül 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR