Romatem’de ağrılara HİLTERAPİA ile son!

Tıp teknolojisindeki baş döndürücü gelişmeleri yakından takip eden Romatem, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dallarında kullanılan Hilterapia, yani “yük...

BÜYÜT

Tıp teknolojisindeki baş döndürücü gelişmeleri yakından takip eden Romatem, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dallarında kullanılan Hilterapia, yani “yüksek yoğunluklu lazer cihazı” ile ağrılara son verecek.

Elsa Ortopedi tarafından Türkiye’ye getirilen ve Hilterapia adı verilen yüksek yoğunluklu lazer cihazı ile tedavi yöntemi, ağrı tedavisinde devrim olarak niteleniyor. Dünyanın birçok ülkesi tarafından uygulanan Hilterapia, artık Romatem’de hastalara hizmet verecek. İtalya’dan gelen Dr. Lucio Lagetto Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde cihazı uygulamalı olarak anlattı. Artroz, sırt ağrısı, dirsek ağrısı ve diz ağrılarında etkili olan Hilterapia sadece saatler içinde hastaları ağrı şikayetlerinden kurtarıyor.

İLK SEANSTA ETKİ
Dr. Ertunga Öney, Hilterapia’nın eklemler, kas sistemi ve lenf dolaşım sisteminde önemli bir etkisi olduğunu belirterek, “Eklemler, eklem inflamasyonunu azaltıyor ve doku onarımını teşvik ediyor. Kas, yoğun bir ağrı kesici etki yaratarak, kas kasılmalarını hızlı bir şekilde gideriyor. Dolaşım ve lenf sistemi, Besin tedarikini ve sıvı birikimlerinin yeniden emilimini destekliyor” dedi. Bu tedavi yönteminin hiçbir yan etkisi olmadığını belirten Öney, toplamda 8 seans uygulanan tedavinin 4 seansta etkisini gösterdiğini, bazı hastalarda ise ilk seanstan itibaren etkili olduğunu söyledi.

30 Haziran 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR