KOTO’ya ziyaretler sürüyor

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Meclis Başkanı Akın Doğan ve Yönetim Kurulu Başkanı Semih Barış, kurum, kuruluş, siyasi partiler, sivil toplum örgütü ve...

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Meclis Başkanı Akın Doğan ve Yönetim Kurulu Başkanı Semih Barış, kurum, kuruluş, siyasi partiler, sivil toplum örgütü ve derneklerin ‘hayırlı olsun’ dileklerini kabul etmeye devam ediyor. Her iki başkanın da makamı önceki gün oldukça yoğun bir ziyaretçi trafiğine ev sahipliği yaptı.

 

STK’LAR KOTO’DAYDI

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Yalova Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Erhan Coşkun, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok ve yönetimi, TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ Genel Müdürü Cihat Alagöz, Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy, Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sedat Köse, Kocaeli Yapı Müteahhitleri Birliği Derneği Başkanı Zekai İren, Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Nihat Güngör, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Anadolu Gençlik Derneği Gölcük Şube Başkan Muharrem Güleç, Türkiye Vakıflar Bankası KOBİ Bankacılığı Başkanı Murat Cem Volga, KOBİ Bankacılığı Müdürü Tuna Yeşil ve Bölge Müdürü Ahmet Yılmaz, Değirmenderespor Kulübü Başkanı Severcan Kara, KOTO Disiplin Kurulu Başkanı Fikret Yılmaz ve kurul üyeleri, Kocaeli Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Kahraman, Halk Bankası Gölcük Şubesi Müdürü Ümit Ersoy, İş Bankası İzmit Şubesi Müdürü Yasin Saydanoğlu, Vakıf Bank Kocaeli Şubesi, Kocaeli Ticaret Odası komite ve komisyonları ağırladı.

 

KOTO, KOCAELİ’NİN ASIRLIK ÇINARI

Konuklarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Meclis Başkanı Akın Doğan ve Yönetim Kurulu Başkanı Semih Barış, “Bir asrı aşkın köklü geçmişiyle KOTO bu kentin çınarlarından biri. Bizler de; Kocaeli iş dünyasının 2023 hedeflerine ulaşmasına destek olabilmek, üyelerimizin önünü açabilmek ve onlara ticaretlerini kolaylaştırıcı hizmetler sunabilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dostlarımıza ziyaret ve destekleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

07 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR