Başiskele'de kanser konferansı verildi

Başiskele Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen konferansa tam katılım sağlandı. Kocaeli belediye hekimlerine ve Başiskele aile hekimlerine yöne...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen konferansa tam katılım sağlandı. Kocaeli belediye hekimlerine ve Başiskele aile hekimlerine yönelik gerçekleştirilen “Kanser Nedir ? Malign Melanomda Farkındalık” konferansında bilgi sunumunu KÜTF Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kazım Uygun gerçekleştirdi. Uygun, kadınlarda ve erkeklerde en sık ölüme yol açan kanserin akciğer kanseri olduğunu belirtti.


CİLT LEKELERİ

Malign melanom denilen kötü huylu cilt kanserinde artış olduğunu fakat erken teşhisle yapılacak cerrahi ve diğer tedavi yaklaşımları ile tam iyileşme sağlanabildiğini söyledi. Bu nedenle kişilerin de şüpheli cilt lekelerini ve benlerini geciktirmeden cildiye, plastik cerrahi gibi uzman hekimlere göstermelerini önerdi.


ETKİNLİK YAPILACAK

Başiskele Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Uzm. Dr. Hilal Kuzucu Malçok, daha önce “Hepatitlere Güncel Yaklaşım” adı altında tüm Kocaeli belediye hekimlerine yönelik bir konferans düzenlediklerini, şimdi de kanseri ele aldıklarını ve bu bilgilendirme etkinliklerine devam edeceklerini söyledi. Böylelikle belediye hekimleri olarak birbirlerini tanıma fırsatını da yakaladıklarını belirtti.

23 Nisan 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR