Rumeli Türkleri Derneği üyelerine eğitim

Kocaeli Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Recep Altıntip, dernek üyelerinin hukuki ve mali konularda öğrenmek istediklerini sorup öğrenebilmeleri için...

BÜYÜT

Kocaeli Rumeli Türkleri Derneği Başkanı Recep Altıntip, dernek üyelerinin hukuki ve mali konularda öğrenmek istediklerini sorup öğrenebilmeleri için Avukat Güzin Aşkın Alparslan ve Muhammet Yasin Konyalı ile Mali Müşavir Ekrem Kılavuz’u dün düzenlenen kahvaltı programına davet etti. Nikomedya Kafe’de gerçekleştirilen kahvaltıda Recep Altıntip yanı sıra Başkan Yardımcısı Hüseyin Arslanoğlu ile derneğin kurucu üyesi Yusuf Konyalı, Kocaeli Rumeli Balkan Kadınları Derneği Başkanı Ayşe Alparslan da hazır bulundu.

 

"TABELA PARTİSİ OLMAK İSTEMİYORUZ"

Recep Altıntip, tabela partisi olmak istemediklerine ve kurumsallaşmanın derneklerin olmazsa olması olduğuna dikkat çekerek, “Dernek üyelerimizi hukuki ve mali konularda bilinçlendirme, bilgilendirme ve fikir alışverişini eksik etmemek için mali müşavir Ekrem Kılavuz ve avukatlar Güzin Aşkın Alparslan, Muhammet Yasin Konyalı ile anlaştık” dedi.

 

“KURUMSALLAŞMA YOLUNDA YENİ ADIM”

Altıntip, “Dernek üyelerimiz hukuksal konularını avukat arkadaşlarımıza; SGK, vergi, gelir testi gibi mali konularını ise mali müşavir arkadaşımıza danışabilecekler. Eski ve klasikleşen sivil toplum kuruluşu anlayışından çıkmak ve kurumsallaşma yolunda yeni bir adım atmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

07 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR