Bu kongre bize çok yakıştı

          Naipoğlu'nun dîvana sunduğu liste dışında herhangi bir aday listesi sunulmadı. Özer Altan Olağan Genel Kurul'un tek liste ile yapılacağını b...

BÜYÜT

 

 

 

 

 

Naipoğlu'nun dîvana sunduğu liste dışında herhangi bir aday listesi sunulmadı. Özer Altan Olağan Genel Kurul'un tek liste ile yapılacağını belirtti. Mevcut Başkan Nebil Uzun kürsüden "Başkanımız Bahri Yavuz'a hayırlı olsun" dedi. Yavuz "Kongre sürecinde bana her türlü desteği veren ve kolaylığı sağlayan Nebil Bey'e teşekkür ediyorum" dedi. İki başkan kongre sonunda el ele verdi. Kısacası bu kongre Kocaelispor'a çok yakıştı.  

 

MADENCİLERİMİZ ANILDI

Kocaelispor'un Olağan Mali Genel Kurulu Dolphin AVM'de yer alan Yunus Emre Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplam 45 yeter sayısına ulaşılmaya çalışıldığı kongrede hazirun listesine 50 üye imza attı. Saat 18.00'da başlaması gereken kongre yaklaşık yarım saat rötarlı başladı. Divan Başkanlığı'nı Özer Altan'ın, katipliklerini ise Bekir Halefler ile Orhan Balcı'nın yaptığı kongrede ilk olarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile Soma'daki facia sonucu şehit olan 301 madencimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, ardından İstiklal Marşımız okundu.

 

ESKİ BAŞKANLAR GELDİ

Yaklaşık 1 buçuk saat süren kongreye Kocaelispor'un eski başkanlarından Nasut Kayalı, Rafet Kırgız, Muammer Çelik, Kocaelispor Eski Teknik Direktörü Engin Korukır, mevut başkan Nebil Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, başkan adayı Bahri Yavuz, Yavuz'un babası Veysi Yavuz, Kocaelispor'un eski yöneticilerinden Yaşar Can, Kullarspor Eski Başkan Turan Ali Turan Kocaelispor Kaleci Antrenörü Metin Gencer ve Bahri Yavuz'un yakınları katıldı.

 

İBRA EDİLDİ

Serbest Muhasebeci Mehmet Balimre kulübün denetim kurulu raporlarını okudu. Ardından disiplin ve sicil kurulu raporunu Dîvan Kâtibi Orhan Balcı sundu. Taraftarlardan Ahmet Talha Özdemir, 3 maddeden oluşan sorularını sakin ve dikkatli bir şekilde kongre üyelerine aktardı. Özdemir'in sorularına teşekkür eden Dîvan Başkanı Özer Altan sorulara yanıt verdi. İlk önce 01.01.2013 - 31.12.2013 sonra da 01.01.2014 - 30.04.2014 dönemlerinin Mali ve İdari bütçeleri oy birliği ile ibra edildi. Kongrede söz alan Nebil Uzun, aday olmayacağını söyledi ve "Başkanımız Bahri Yavuz'a hayırlı olsun" diye konuştu. Yavuz ile Uzun kongrenin ardından el ele vererek Kocaelispor'un ismine yakışan bir kongrenin gerçekleşmesini sağladı. 

21 Mayıs 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR