Turkcell’de Platinum ayrıcalığı

        Turkcell Platinum müşterileri 'Süper Yurtdışı' özelliği sayesinde, yurt dışı seyahatlerinde günde yalnızca 9.90 TL karşılığında paketlerini ku...

BÜYÜT

 

 

 

 

Turkcell Platinum müşterileri 'Süper Yurtdışı' özelliği sayesinde, yurt dışı seyahatlerinde günde yalnızca 9.90 TL karşılığında paketlerini kullanmaya devam ediyorlar. Ayrıca ABD, İngiltere, İspanya, Almanya, Fransa, Rusya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi en çok ziyaret edilen 36 ülkede 250 MB ve 500 MB olarak sunulan ve 25 TL'den başlayan günlük paketlerle, interneti avantajlı kullanabiliyorlar.

 

YENİ KAMPANYA YOLDA

Turkcell Platinum müşterileri yaz mevsimine özel; iletişimden eğlenceye, ulaşımdan yaz tekliflerine birçok ayrıcalıktan faydalanabilecek. Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek, “Platinum müşterileri yaz mevsiminde yoğun yurtdışı ve yurtiçi seyahatler gerçekleştiriyorlar. Onların yolcu keyiflerini zenginleştirecek ve artıracak pek çok yenilikle karşılarındayız” diye konuştu.

 

AYDA 250 TL’LİK AVANTAJ

Önümüzdeki günlerde devreye girecek olan yeni kampanya ile Akıllı Yurtdışı tarifesi kullanan veya Platin Süper Yurtdışı Kampanyası’ndaki Turkcell müşterileri için Kıbrıs seyahatlerinde 1 saat aranmak ücretsiz olacak. ‘Turkcell Platinum Uygulaması’nı 150 bin kişi indirdi. Platinum müşterileri, ücretsiz Havaş ve vale, armağan sinema biletleri, Deniz Taksi’de indirim, indirimli aksesuar gibi ayrıcalıklar sayesinde ayda 250 TL’lik avantaj sağlıyor.

 

PLAJLARDA İNDİRİM

Çeşme’de özel araçla hizmet Platinum müşterileri, yaz boyunca Çeşme’de Alaçatı Beach Resort, 7800, Propaganda; Bodrum'da Xuma plajlarına yüzde 50 indirimle giriş yapabilecekler. Turkcell Platinum müşterilerini plajlarda sürprizler, çeşitli aktiviteler ve hediyeler bekliyor. Ayrıca bu yıl Çeşme'de, plajlar arasında yalnızca Platinum müşterilerin yararlanabileceği özel araçlar hizmet verecek.

 

KEYİFLİ YENİLİKLER

Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ayrıcalıklar dünyası olan Turkcell Platinum’u sürekli yeniliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor ve keyifli çözümler sunuyoruz. Platinum müşterileri yaz mevsiminde yoğun olarak yurtdışı ve yurtiçi seyahatler gerçekleştiriyorlar. Onların seyahat keyiflerini zenginleştirecek ve artıracak pek çok yenilikle karşılarındayız. Bu ayrıcalıkları yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.

16 Haziran 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR