Seçkin Karakoyun Yenişehir’de iddialı

        23 bin nüfusu ve 15 bin 345 seçmeni ile İzmit’in en büyük mahallelerinden biri olan Yenişehir Mahallesi için muhtar adayı olan Seçkin Karakoyu...

BÜYÜT

 

 

 

 

23 bin nüfusu ve 15 bin 345 seçmeni ile İzmit’in en büyük mahallelerinden biri olan Yenişehir Mahallesi için muhtar adayı olan Seçkin Karakoyun, seçimlere oldukça iddialı hazırlanıyor. Karakoyun’un spor ve sosyal aktiviteler konularında pek çok projesi bulunuyor.

 

TEMSİLCİ SEÇECEK

Doğduğu ve 44 yıldır mahallede ikamet eden Seçkin Karakoyun, aynı zamanda bir spor adamı. Yenişehir Spor Kulübü yöneticiliği görevini de yürüten, ayrıca Yenişehir Mahallesi Dayanışma Derneği başkanı olan Karakoyun seçildiği, takdirde mahalle meclisleri oluşturacağını, sokak temsilcileri seçeceğini söyledi.

 

GAZETE BASTIRACAK

Muhtarlık seçimlerinden önce Yenişehir isimli bir mahalle gazetesi hazırlayacağını da söyleyen Seçkin Karakoyun, “Hazırlayacağımız bu gazetede mahallemizde yaşayan insanlarla ilgili haberler olacak. Geniş ve nüfusu fazla olan Yenişehirli, bu sayede birbirinden haberdar olacak. İlk sayıyı seçim öncesi çıkartacağım ve yaklaşık 5 bin eve dağıttıracağım. Seçim sonrası da tüm evlere her ay bu gazete ulaştırılacak” dedi.


 

10 Mart 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR