Özen: Dindar nesil nerede?

Saadet Partisi Kandıra İlçe Teşkilatı’nın şubat ayı danışma toplantısı önceki gün parti binasında gerçekleşti. Partililerin büyük ilgi gösterdikleri...

Saadet Partisi Kandıra İlçe Teşkilatı’nın şubat ayı danışma toplantısı önceki gün parti binasında gerçekleşti. Partililerin büyük ilgi gösterdikleri divan toplantısına ilçe başkanı Ramazan Arslan’ın yanı sıra il başkan yardımcısı Ahmet Özen de katıldı.

 

HÜKÜMETE SERT ELEŞTİRİ

Toplantının açılışında konuşan ilçe başkanı Arslan, hükümete yönelik sert eleştirilerde bulundu. AKP iktidarının terör konusunu çözüme kavuşturamadığını dile getiren Arslan, “Ayrıca dış politikada atılan yanlış adımlar nedeniyle ülkemiz bataklığa sürüklenmektedir. Tüm bunlar yaşanırken iktidarın gündeminde sadece anayasa ve başkanlık sistemi var. Kötü gidişe durduracak tek oluşum Saadet Partisi’dir” diye konuştu.

 

“ÇÖZÜM MİLLİ GÖRÜŞTÜR”

Arslan’ın ardından konuşan il başkan yardımcısı Ahmet Özen ise, parti olarak her alanda hakkın hakim olması için çalıştıklarını dile getirdi. Dindar nesal sözlerinin boşa çıktığını dile getiren Özen, “Gençlerimizin vakit geçirdiği kafeler dolu, ama camilerimiz de neredeyse hiç genç yok. Nerede dindar gençlik? Fuhuş ve zina had safhada, milletimiz borca mahkum edilmiş. Çocuklarımızı sokağa yalnız başına çıkartamaz olduk. Biz kişilerin değil sistemin alternatifiyiz. Bu ülkedeki ve dünyadaki sistem çökmüş durumda, çözüm milli görüştür” dedi.

23 Şubat 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR