Öğretmenler fileden inmiyor

Körfezli protokol üyelerinin de ilgi gösterdiği turnuvaya öğrenciler ve veliler katıldı. Önceki akşam finali yapılan voleybol turnuvasına Körfez Beled...

Körfezli protokol üyelerinin de ilgi gösterdiği turnuvaya öğrenciler ve veliler katıldı. Önceki akşam finali yapılan voleybol turnuvasına Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu ve vatandaşlar iştirak etti.

 

ÖĞRETMENLİK KUTSALDIR; ONLARI YILDA BİR DEFA HATIRLAMAK BÜYÜK EKSİKTİR

Final müsabakası öncesi Belediye Başkanı İsmail Baran, öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu, böylesine önemli bir görevde çalışanlarla sosyal etkinlikte buluşmanın kendileri için de bir zenginlik olduğunu belirtti. Başkan Baran, “Her mesleğin kendine özgü zenginlikleri vardır. Ama öğretmenlik,   öğretmeye ve eğitilmeye dayalıdır. Öğretmenliğin de kutsallığı buradadır. Biz belediye olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlerle beraber olmayı arzuladık. Düzenlediğimiz voleybol turnuvası ile onlarla aynı havayı teneffüs ediyoruz. Onları yılda bir defa hatırlamak tabi ki yetersizdir. Bizleri hayata hazırlayanları her zaman hatırlamak ve toplumda hak ettikleri bir şekilde yaşamalarını sağlamak ve bu anlamdaki mücadelelerine katkı koymak duyarlı insanların görevleri arasında yer almalıdır" dedi.

 

PETKİM İLKOKULU ŞAMPİYON OLDU

Beden Eğitimi Öğretmenleri, Körfez Belediyesi Spor Birimi yetkilileri tarafından organize edilen voleybol turnuvası kıran kırana mücadelelere sahne oldu. Petkim İlkokulunda gerçekleşen voleybol turnuvasının 1’ncisi Petkim İlkokulu’nun oldu. Yaklaşık bir ay önce başlayan ve finali yapılarak sona eren voleybol turnuvasında ilk üç dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi. Oynanan ve neticesinde 1. olan Petkim İlkokulu öğretmenleri sevenleriyle birlikte büyük sevinç yaşadılar. 3-1’lik setlerle galip gelen Petkim İlkokulu öğretmenlerine şampiyonluk kupalarını Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taş takdim etti. 2’ncilik ödülünü ise Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir verdi. 

25 Kasım 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR