29 Ekim Caddesinde sona doğru

Dekoratif duvar çalışmalarını sonlandıran Fen İşleri Müdürlüğü’nün ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri duvarların ahşap çitlerini monte etme...

BÜYÜT

Dekoratif duvar çalışmalarını sonlandıran Fen İşleri Müdürlüğü’nün ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri duvarların ahşap çitlerini monte etmeye başladı. Kasım ayı başlarında yapılacak ihale ardından caddenin yaya kaldırım ve bisiklet yolu yapım çalışmaları başlayacak.

 

İlçede yapı yoğunluğunun artması, bölgedeki yapılan yeni tesislerin hareketliliği nedeniyle gelecek yıllarda yetersiz kalacağı düşünülen yollar imar planına uygun olarak genişletilerek daha kullanışlı ve güvenli hale getiriliyor. Başiskele Belediyesi bu kapsamda Altınkent Mahallesi toplu konut alanlarının içinden geçen 29 Ekim Caddesi’nde imar planlarına uygun olarak yol genişletme çalışması gerçekleştirdi, dekoratif duvarlar ve ahşap çitlerle yol daha güvenli hale getirdi.

 

Yaklaşık 2 bin 600 metre uzunluğu olan 29 Ekim Caddesi’nde Kasım ayının ilk haftasında yapılacak ihale ile yolun yaya kaldırımları ve bisiklet yolları yapımlarına başlanacak.

28 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR