SP Gençlik Kolları, Körfez’de toplandı

Saadet Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Sarıdoğan Başkanlığında aylık çalışmaların değerlendirildiği ilçe gençlik divan top...

BÜYÜT

Saadet Partisi Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Sarıdoğan Başkanlığında aylık çalışmaların değerlendirildiği ilçe gençlik divan toplantısı Çınar Park otelde İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet İkbal Yıldırım, İzmit İlçe Gençlik Kolları başkanı EthemAkboğa, Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, Derince İlçe Başkanı Halil Kayın ve İstanbul İl Başkan Yardımcısı İbrahim Veli eski Körfez Gençlik Kolları başkanı Abdulkadir Kaymak katıldı.


Saadet Gençliği Bataklıktan Kurtaracaktır

Toplantıda söz alan İl Gençlik Kolları başkanı Muhammet İkbal Yıldırım, Saadet Gençliğinin İnandığı değerlere sımsıkı bağlı olduğunu bununla birlikte Ülke gençliğinin üzerinde oynanan oyunların farkında olduklarını, bunun için gençliğimizin elinden tutarak kötü alışkanlığa bulaşmış olan gençlerin elinden tutmak, umudunu kaybetmiş olanlar umut olacaklarını Gençliğin idealist yetişmesine katkı sağlayacaklarını söyledi.


Doğru Namaz, Hırsızlığa Müsaade Etmez

Kötülüklerle iyiliğin bir arada yaşanması kötülükleri artıracağını söyleyen Sarıdoğan, “Gece İle Gündüzü Aynı Anda yaşamak nasıl Mümkün değilse Namaz kılarak Hırsızlığında bir arada yapılması inandığımızı Kitaba aykırıdır onun için Saadet Partisi iktidarında kötülükler kökünden kaldırılacaktır” dedi.


Dünya, Oyundan ve Eğlenceden İbaret Değildir

Adem Babamız yeryüzüne Cennetteki yasak meyveyi yemesiyle yeryüzüne imtihan için indirildiğini söyleyen Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, “Bizim Müslümanlar olarak bundan büyük ders çıkarmamız gerektiğini Rabbimizin bize bu dünyada yapılacak yanlışların mutlaka karşımıza çıkacağını bilerek yaşamamız gerektiğini söylüyor.  Bizlerde Rabbimizin emirlerini Dünyayı bir eğlence ve oyundan ibaret olmadığını gençliğe hatırlatmamız gerekiyor” dedi.

 

Saadet, Gençliğin Geleceğe Umutla Bakması İçin Çalışıyor

Ülkemiz nüfusunun büyük bir çoğunluğunu gençlerimiz oluşturuyor diyen Saadet Partisi İstanbul il Başkan Yardımcısı İbrahim Veli, “Bu büyük zenginliğimiz maalesef Gençliğimiz iyi bir meslek edinme, iş bulma ve nihayetinde iyi bir gelecekten umudunu kestiğini görüyoruz Saadet Partisi Önce Ahlak ve Maneviyatı ilk sıraya alarak gençliğin gelecekte iyi bir meslek edinmeleri Gençlerinin geleceğe güvenle ve umutla baktığı bir Türkiye’ yi kurmak için çalışıyoruz” dedi.

01 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR