Körfez Ticaret Odası Ekim ayı meclis toplantısı yapıldı

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, ay içerisinde yapılan meclis faaliyetleri hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Körfez ilçedeki gelişmelere d...

BÜYÜT

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, ay içerisinde yapılan meclis faaliyetleri hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Körfez ilçedeki gelişmelere de değinen KTO Başkanı Mustafa Efe, Körfez ilçe Ağadere Caddesinde yapılan çalışmalara değinerek. “İlçemizin en hareketli caddelerinden biri olan Ağadere, ilçemiz esnafının istekleri doğrultusunda yenileniyor. Esnafın ve araç sahiplerinin isteği doğrultusunda, parke taşları sökülerek asfaltlama çalışması hızlı bir şekilde yapıldı.” açıklamasında bulundu.

Efe konuşması devamında, “Körfez’de Tütünçiftlik’ te yer alan Fener Gölünün halka açılması için, Körfez Belediyesi’nin aldığı meclis kararı aldı ve o bölgenin halka açılması için çalışmalar başlatıldı. Fener Gölü, 1993 yılından itibaren Motor Sporları Federasyonuna verilmişti. İstanbul’dan ilçemize gelenler orada yarış yapıyor ve ilçemizden ayrılıyordu. Mesire alanı ya da aqua park gibi projelerle o bölge artık halkın kullanımına açılacak. Biz de bu amaçla Körfez Kent Konseyi tarafından düzenlenen toplantıya katıldık ve bu projeye imzamız ile destek verdik.” dedi.

Akreditasyon çalışmaları hakkında da meclis üyelerine bilgi veren Efe, “26 Kasım 2014 tarihinde Akreditasyon çalışmalarımız kapsamında denetimimiz yapılacak. Bu çalışmalarımızda gerek personelimizin gerekse üyelerimizin katkısı çok büyük; herkese destekleri için teşekkür ediyorum.” açıklamalarında bulundu.

İş güvenliği eğitimi düzenlenecek

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, üye memnuniyet anketleri sonuçlarını da değerlendirerek eğitim taleplerini incelediklerini ve 27 Ekim 2014 tarihinde, İş Güvenli konusunda bir eğitim düzenleyeceklerini, gelen diğer eğitim önerilerini de değerlendireceklerini açıkladı.

22 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR