Dilovası kabuğunu kırıyor

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, ilçenin büyük bir gelişme içinde olduğunu belirterek artık kabuklarını kırdıklarını söyledi.Dilovası Kent Konse...

BÜYÜT

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, ilçenin büyük bir gelişme içinde olduğunu belirterek artık kabuklarını kırdıklarını söyledi.

Dilovası Kent Konseyi, 2.Yürütme Kurulu Toplantısı’nı Tavşancıl Sahil Restoran’ta yaptı. Toplantıdan sonra iftar verildi. Dilovası Kent Konseyi Başkanı Süheyl Erboz ve Gebkim Bölge Müdürü Deniz Velioğlu’nun da katıldığı toplantıda Dilovası’nın sorunları masaya yatırıldı. İftardan sonra Adnan Kahveci Parkı’ndaki yapılan çay buluşmasına Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve Kent Konseyi üyeleri de eşlik etti.

AYNI HAVAYI SOLUYORUZ
Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman yaptığı açıklamada, “Dilovası artık kabuğunu kırıyor, ayrılıklara ve ayrıştırmaya karşı birlik ve beraberlik mesajı veriyor. Dilovası’nda iş yapan, işveren kısacası Dilovası’nda aynı havayı soluduğumuz sanayici ile halkı buluşturduk. Ve sorunları artık ortak akılla birlikte çözeceğiz.”dedi.

22 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR