Atatürk Ortaokulu’nda eğitim yılı şiirler ve türkülerle sona erdi

Değirmendere Atatürk Ortaokulu şiir dinletisi ve türkü gecesinde öğrenciler birbirinden güzel şiirlerle ve türkülerle eğitim yılını sona erdirdiler, g...

BÜYÜT

Değirmendere Atatürk Ortaokulu şiir dinletisi ve türkü gecesinde öğrenciler birbirinden güzel şiirlerle ve türkülerle eğitim yılını sona erdirdiler, gösteriyi izleyen velilerinden de coşkulu alkışlar aldılar.
Türkçe öğretmeni Deniz Çakar’ın önderliğinde düzenlenen yıl sonu etkinliğine katılan öğrenciler hazırladıkları şiir ve türküleri canlı müzikler eşliğinde okuyarak verilerini de gururlandırdılar ve alkışlarını aldılar.

Etkinlikte öğrencilerden Ebru Akbıyık, Hümeyra Bekem, Berçem Eroğlu, Umay Yılancı, Şevval Altuntaş, Buse Baraz Ayşegül Furun, Serra Dünüroğlu, Hüma Aydoğan, Buse Aygündüz, Polen Canköse, Buğçe Arslan, Ayşenur Çeçen, Asuhan Eğrici, Nesibe Özçelik, Neslihan Arslan, Çağla Günaydın coşku ile şiirler okudular. Atatürk Ortaokulu öğrencilerinden İrem Uzuner ve Aleyna Güleç yurdumuzun çeşitli yörelerinden oluşan türküler seslendirdiler. Yine öğrencilerden oluşan grup bağlamada Fahrettin Özdeş, gitarda Uğur Durmaz, neyde Okan Alkan yaptıkları canlı müzikler ile geceye renk kattılar.
Program sonrasında öğrenciler öğretmenleriyle birlikte Değirmendere Nostalji Cafe’de pasta kesip eğlenerek bütün bir eğitim yılının stresini attılar.

29 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR