Çayırova Belediyesi’nin web sitesi kapandı

Günümüzde firmalar için zorunlu hale gelen ve birçok kurumun; reklam, faaliyet, duyuru ve talepleri değerlendirmek ayrıca iletişim bilgilerini yayınl...

Günümüzde firmalar için zorunlu hale gelen ve birçok kurumun; reklam, faaliyet, duyuru ve talepleri değerlendirmek ayrıca iletişim bilgilerini yayınlamak amacıyla kullandığı web siteleri firma ve kurumlar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

 

Çayırova Belediyesi’nin iletişim bilgilerine ulaşmak için belediyenin resmi web sitesi olan www.cayirova.bel.tr adresine giren vatandaşlar sitenin duraklatıldığını gördüler. Çayırova’da muhalif haberleri ile gündeme gelen bir yerel gazeteyi kapatan ve daha sonrasında da belediyenin basın yayın servisine gereken özeni göstermediği ile ilgili haberler yer alan Çayırova Belediyesi’nin şimdi de web sitesi ulaşılabilir durumda değil. Siteye erişilmek istendiğinde gerekli ödemenin yapılmadığı ya da idari nedenlerle yayının durdurulduğu mesajı veriliyor. Belediyenin faaliyetlerini görmek, dilek ve şikâyette bulunmak ya da iletişim bilgilerine ulaşmak amacıyla Çayırova Belediyesi’nin web sitesine giren vatandaşlar şu mesajla karşılaşıyor:

Bu alan adı ".tr" Alan Adı Yönetimi tarafından duraklatılmıştır. Alan adınız, mali ya da idari nedenlerle duraklatılmış olabilir!

Alan adınız, mali nedenlerle duraklatılmış ise:

Alan adınızın ödeme sorumlusunun "nic.tr" sistemine giriş yaparak (log-in olarak) "Hızlı Erişim" menüsünde bulunan "Ödeme Sorgulama ve Ödeme İşlemleri" ödeme yapması gerekmektedir.

Alan adınız için gecikmiş bir ödeme olup olmadığını, yönetim panelinizde, "Ödeme Sorumlusu İşlemleri" menüsünde bulunan "Alan Adı Bazında Geçmiş Ödemeler" linkinden kontrol edebilirsiniz.

Alan adınız idari nedenlerle ile duraklatılmış ise:

"Yardım-Destek" menüsünde bulunan "Destek İstiyorum" linkini kullanarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bu linki kullanabilmek için bir sorumlu kodu ile "nic.tr" sistemine giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Eğer bir sorumlu kodunuz yok ise lütfen öncelikle "Hızlı Erişim" menüsünde bulunan "Sorumlu Kodu Başvurusu" linkini kullanarak bir sorumlu kodu kaydı yapınız.

18 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Mahmut - Site şu an itibariyle açık. Bilgilerinize....

Yanıtla . 0Beğen 18 Ağustos 11:04
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR