Özel Atafen’den ELF Konferansı

Özel Atafen Koleji’nde dün İngilizce öğretmenlerine yönelik hazırlanan Atafen ELT Konferansı’nın dördüncüsü düzenlendi. Programa Kocaeli ve çevre ille...

BÜYÜT


Özel Atafen Koleji’nde dün İngilizce öğretmenlerine yönelik hazırlanan Atafen ELT Konferansı’nın dördüncüsü düzenlendi. Programa Kocaeli ve çevre illerden yaklaşık 100 eğitimci katıldı. İngiltere’den National Geopraphic Learning adına David Evans’in sunduğu seminer ile başlayan organizasyon, Oxford University Press adına Laura Woodward’in semineriyle açılan ikinci oturum ile devam etti. Kapanış seminerinin sunumunu ise Cambridge University Press adına Henry Brothers gerçekleştirdi.

KEYS’R’US KONFERANSI
Keys’R’Us konferansının konuşmacılarından Davis Evans, İngilizce öğretiminde hafızanın önemi, nasıl çalıştığı ve sınıfta kelime öğretimi üzerine yoğunlaşırken, Laura Woodward ise yaşam boyu öğrenmede etkili ve sürekli öğretimin sınıf içi ve dışında nasıl yapılacağını vurguladı. Okul kurucu temsilcisi Başak Tüysüz ise katılımcı ve konuşmacılara teşekkür ederken bu seminerin düzenlenmesinde emeği geçen konferans komitesi öğretmen ve öğrencilerini de kutladı.

TEŞEKKÜR PLAKETİ
Konferans finalinde Sabri Ağırman, John Barth, Ayşegül Pamukçu, Ferhat Karanfil ve Adam King’e plaketleri verildi. Seminere katılan öğretmenler de eğitici ve eğlenceli geçen seminerin ardından katılımcı sertifikalarını aldılar.

14 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR