Üst Yönetim, liderlik seminerinde buluştu

İnsan Kaynakları Planlaması doğrultusunda Kocaeli Üniversitesi üst kademe yöneticilerinin yönetim kurumları, yönetim süreçleri, yönetim becerileri, i...

BÜYÜT

İnsan Kaynakları Planlaması doğrultusunda Kocaeli Üniversitesi üst kademe yöneticilerinin yönetim kurumları, yönetim süreçleri, yönetim becerileri, iletişim ve insan ilişkileri yeterliklerini geliştirmek amacıyla, Personel Daire Başkanlığı Hizmet İçi Eğitim Şubesi Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Kocaeli Üniversitesi Liderlik Semineri” önceki gün senato salonunda gerçekleştirildi.

 

BRANŞLARINDA KONUŞTULAR

Dekanlar, müdürler, bölüm başkanları ve akademisyenlerin katıldığı seminerde, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan “Protokol Yönetimi”, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim üyeleri Doç. Dr. Hülya Çekmecelioğlu “Yöneticilik ve Liderlik”, Doç. Dr. Oktay Koç “Stres Yönetimi”, Yrd. Doç. Dr. Esra Alnıaçık “Zaman Yönetimi” ve İletişim Fakültesi Öğr. Gör. Tümay Mercan “Etkili İletişim/Etkili Hitabet/Beden Dili” konularında konuştular.

 

SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI

Seminerde son olarak Teknoloji Fakültesi Sekreteri Semra Ayçiçek ise “Birim İş Akışı Bilgilendirmesi” ile ilgili bir sunum yaptı. Seminer sonunda, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bekir Çakır’ın katılımlarıyla sertifika töreni düzenlendi. Törende konuşan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Çakır, “Üniversite olarak her alanda eğitimin vazgeçilmez bir konu olduğunu düşünmekteyiz. Yaptığımız bu tür eğitimlerle de idari yönetimde yaşanabilecek olası aksaklıkları minimize etmeyi hedefliyoruz” dedi.

14 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR