Çeker’den eylem desteği

        Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, aile hekimleri ve aile sağlığı elemanlarının 1-2-3 Mayıs tarihlerinde ASM’ler dışındaki nöbet...

 

 

 

 

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, aile hekimleri ve aile sağlığı elemanlarının 1-2-3 Mayıs tarihlerinde ASM’ler dışındaki nöbetleri için üretimden gelen güçlerinin kullanılması kararını desteklediklerini açıkladı.

 

FEDERASYON İSTEDİ

Konu hakkında yazılı bir açıklama yapan Çeker, 1 Mayıs’ta başlayan uygulama ile ilgili olarak Aile Hekimleri Federasyonu tarafından alınan karar doğrultusunda, aile hekimlerinin ASM’lerin dışında yazılan nöbetlere gitmeme kararı aldığını söyledi.

 

3 GÜNLÜK KARAR

Acil nöbetlerinin tutulmaması kararını Türk Sağlık-Sen olarak desteklediklerini söyleyen Çeker, “AHEF’in kararı 1-3 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak. Sağlık çalışanlarının üretimden gelen güçlerini kullanma adına yazılan nöbetlerin tutulmaması için üç günlük bir karar alındı. Üyemiz olsun veya olmasın aile hekimleri ve aile sağlığı elemanlarına her türlü hukuksal desteği vermeye hazırız” dedi.

01 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR