Kandıra MYO’da nöbet değişimi

Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Kandıra MYO Müdürlüğünü Doç. Dr. Nevim Genç’e devretti2006 yılından beri Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini yü...

BÜYÜT

Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Kandıra MYO Müdürlüğünü Doç. Dr. Nevim Genç’e devretti

2006 yılından beri Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini yürüten Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü’ne atanınca, artan iş yükü nedeniyle Yüksekokul Müdürlüğü görevini, uzun zamandır müdür yardımcılığı görevinde olan Doç. Dr. Nevim Genç’e devretti. 26 Ocak Perşembe günü, önce Üniversite Senatosu’nda sonra da Kandıra yerleşkesinde tören yapıldı.

PROF. BAYRAKTUTAN’A TEŞEKKÜR
Rektör Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, senatörler huzurunda yeni görevlerde devam edecek katkıları için teşekkür ettiği Prof. Dr. Bayraktutan’a, “Kandıra Meslek Yüksekokulu’nun gelişmesindeki katkılarınız ile müdürlüğünüz sürecindeki üstün başarılarınız için teşekkürlerimizi ve takdirlerimizi sunuyoruz” ifadesini taşıyan bir anı belgesi verdi.

YENİ KMYO MÜDÜRÜ DOÇ. DR. GENÇ OLDU
Kandıra yerleşkesindeki törende akademik ve idari personele teşekkür eden Prof. Dr. Bayraktutan, halen devam eden Kandıra Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü görevi nedeniyle vedalaşma ihtiyacı duymadığını, 2006’dan bu yana Kandıra yerleşkesinde artan niteliğin ve başarıların devamına olan inancını belirtti ve Doç. Dr. Genç’e başarılar diledi.

28 Ocak 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR