Kocaeli Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü büyüyor

İlimizde 14 yıldır hizmet veren ve kurulduğundan bu yana Ağız ve Diş Sağlığı alanında da hasta kabulü yapan Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Bulva...

İlimizde 14 yıldır hizmet veren ve kurulduğundan bu yana Ağız ve Diş Sağlığı alanında da hasta kabulü yapan Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Bulvarı No: 50 adresindeki Özel Kocaeli Tıp Merkezi, bu alanda katkı sağlayacak iki önemli hekimi daha kadrosuna kattı. Kocaeli Tıp Merkezi’nde önceki gün düzenlenen basın toplantısında Hastane Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü’ne yeni katılan Periodontoloji yani İmplantoloji ve Diş Hastalıkları Uzmanı Burak Hamzaçebi ile Pedodontist yani Çocuk Diş Hekimi Erdem Özdemir’i tanıttı.

 

“TÜM ALANLARDA HİZMET”

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde üç uzman diş hekimi ve üç diş hekimi olmak üzere toplamda altı kişilik kadro ile hizmet verdiklerini söyleyen Yaşar Ellialtı, “20 yıllık tecrübeli diş Hekimimiz Öznur Soysan, enerji ve dinamiğimizi temsil eden genç diş hekimimiz Burla Kayahan, başarılı ve mütevazı diş hekimimiz Mustafa Aydın Özer, Ortodonti Uzmanımız Neşe Eren ve kadromuza yeni katılan hekimlerimizin oluşturduğu kadromuzla diş ile ilgili tüm alanlarda hizmet sağlayabiliyoruz” dedi.

 

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİNİN ÖNEMİNDEN BAHSETTİ

Çocukların yanlış beslenmesi ve diş doktoru korkusu nedeniyle çocuk diş hekimliğinin öneminden bahseden Ellialtı, bu alandaki hizmetin Kocaeli’ye kazandırılmasından dolayı büyük gurur duyduğunu belirtti. Kaybedilen dişlerin yeniden ikamesi için yaygın bir teknoloji olan implantı daha önce İstanbul’da yapan Dr. Burak Hamzaçebi’yi Kocaeli’ye ve bünyesine kazandırmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

 

“KORKUSUZ VE AĞRISIZ YÖNTEM”

Kocaeli Tıp Merkezi ailesine katılmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Dr. Dt. Burak Hamzaçebi, diş ile ilgili fobisi olan çocuk ve yetişkin hastalara, ameliyathanede genel anestezi ile diş tedavisi hizmeti verdiklerini dile getirdi. Çocuklarda diş sağlığının önemine değinen Dr. Dt. Erdem Özdemir ise dişçi koltuğuna oturmak istemeyen çocuk hastalara, korkusuz ve ağrısız bir yöntemle hizmet sağlayabileceklerini belirtti.

 

DR. DT. ERDEM ÖZDEMIR KİMDİR?

1984 Ordu doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Ordu’da, lise öğrenimini ise Trabzon’da tamamladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans öğrenimine başladı. 2007 yılında diş hekimi unvanı alan Özdemir bir süre Erzurum’da serbest diş hekimliği yapmış ve 2009 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda doktora öğrenimine başlamıştır. 2014 yılında Pedodontist (Çocuk Diş Hekimi) unvanı alan Özdemir, 2014-2015 yıllarında İstanbul'da mesleğini icra etti.

Flor Uygulaması, Fissür Uygulaması ve Çocuk Dolguları, Sabit ve Haraketli yer Tutucular, Genel Anestezi ile yapılacak çocuk diş tedavileri alanlarında hizmet vermekte.

 

DR. DT. BURAK HAMZEÇEBİ KİMDİR?

1984 Zonguldak doğumlu. 2002 yılında Zonguldak Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans öğrenimine başladı. 2007 yılında Diş Hekimi unvanı alan Hamzaçebi, 2012 yılında Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora öğrenimini tamamladı. Doktora eğitimi süresince Araştırma görevlisi olarak mesleki tecrübe kazanan Uzman Doktor özel bir diş polikliniğinde de diş hekimliği yaptı. Dişeti Hastalıkları Cerrahi Tedavileri, İmplant Uygulamaları, Estetik dişeti Cerrahileri, Tüm Oral Cerrahi Tedaviler, Lazer ile Dişeti tedavisi, Gömülü 20 yaş diş işlemleri alanında hizmet vermekte. Serkan BORLAK

17 Kasım 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR