CHP Başiskele, sorunları meclise taşıyacak

CHP Başiskele İlçe Örgütü tarafından kurulan Belediye İzleme ve Değerlendirme Komitesi, 3 Ocak tarihinde yapılacak olan belediye meclisine katılacak....

CHP Başiskele İlçe Örgütü tarafından kurulan Belediye İzleme ve Değerlendirme Komitesi, 3 Ocak tarihinde yapılacak olan belediye meclisine katılacak. CHP’li komite üyeleri bu kez de ilçelerdeki aksaklıkların mecliste gündeme gelip gelmediğini denetleyecek.

 

EKİM AYI SONUNDA KURULDU

Ekim ayı sonunda kurulan komite ile Başiskele’nin ilçe haline getirilmesi için uğraşacaklarını söyleyen komite üyeleri Av. Aysun Kılınç, Vacit Çelik, Sevil Çağlar Hayri Burnaz ve Ünal Çelik dün gazetemizi ziyaret ederek ilçenin sorunlarıyla ilgili notlar paylaştı.

 

TAM KADRO KATILACAKLAR

İlçenin bir merkezinin olmadığını, alt geçitlerin mezbelelik olduğunu söyleyen Başiskele Belediyesini İzleme ve Değerlendirme Komitesi, önümüzdeki meclis toplantısına tam kadro katılarak, halkın sorunlarının mecliste konuşulup konuşulmayacağını izleyecek.

27 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR