KSO süreyi uzattı

        Kocaeli Sanayi Odası’nın 1995 yılından bu yana, ilimizdeki sanayi kuruluşları arasında, çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak amacı il...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Sanayi Odası’nın 1995 yılından bu yana, ilimizdeki sanayi kuruluşları arasında, çevre bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile düzenlediği ‘Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri için başvuru süresinin uzatıldığı duyuruldu. Bu yıl 20’ncisi tertiplenecek olan programda bazı yenilikler de yapılmıştı.

 

SEKTÖR ÖDÜLÜ

KSO’dan yapılan açıklamaya göre, yapılan başvurular içinde sektör bazlı bir ayrım yapılarak bu sene ilk kez ‘Sektör Ödülü’ de verilecek. Büyük ölçekli firma ve KOBİ kategorisinde çevre ödüllerinin yanı sıra alınan başvuruların yeterli olması durumunda otomotiv, kimya, gıda, metal, makine ve atık geri kazanım-bertaraf gibi ana sektörler başlığı altında da ödüllenin dağıtılacağı bildirildi.

 

BAŞVURULAR ÜCRETLİ

Daha önce 5 Mayıs olarak açıklanan son başvuru tarihinin yoğun ilgi dolayısıyla ‘Çevre Ödülü’ ve ‘Sektör Ödülleri’ için 8 Mayıs tarihine uzatıldığı kaydedildi. Yapılan değerlendirmeler neticesinde ödül kazanmaya hak kazanan firmalara İZAYDAŞ tarafından özel indirimlerin sağlanacağı belirtildi. Başvuru formları ise odanın resmi internet sitesi üzerinden temin edilebilecek. Ayrıca başvuru ücretleri KOBİ’ler için 500 TL, büyük işletmeler için ise 2 bin 500 TL olarak belirlendi.

05 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR