LEYLA ATAKAN İLKÖĞRETİM OKULUN DA AVRUPA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Leyla Atakan ilköğretim Okulu, AB Projeleri kapsamında 2010 yılında 6 ülke ile ortaklaşa başlattığı projeyi başarılı bir şekilde yürütüyor. Proje gere...

BÜYÜT

Leyla Atakan ilköğretim Okulu, AB Projeleri kapsamında 2010 yılında 6 ülke ile ortaklaşa başlattığı projeyi başarılı bir şekilde yürütüyor. Proje gereği Avrupa Günü etkinlikleri kapsamında internetten Skype programı ile canlı olarak görüşme gerçekleştirildi.
6 proje ortağı ülke olan Fransa, Norveç, İngiltere, İspanya ve Güney Kıbrıs ile saat 09.30 da başlayan saat 13.30’a kadar devam eden internet üzerinden canlı bağlantılarla görüşme imkânı buldular. Proje ortağı ülke öğrencileri bağlantı esnasında ülkelerine ait şarkılar, gösteriler yaptılar. Okul öğrencileri saat 09.30 Güney Kıbrıs Cumhuriyeti, 10.30 da İspanya 11.30-12.00 Norveç, 13.00 İngiltere İle görüşme gerçekleştirdi. Haftanın belirli günlerinde bu etkinlik devam ediyor. Okulun müzik korosu da şarkılarla programa katılarak renk kattılar.
23.24.25 Mayıs tarihlerinde Norveç, Fransa, İngiltere, İspanya, Güney Kıbrıs’tan gelecek olan misafirleri ağırlayacak olan Leyla Atakan İlköğretim okulu ülkemizin ve ilimizin değerlerini tanıtacaklar.

17 Mayıs 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR