İl Sağlık Müdürlüğü, yeni valilik binasında hizmet vermeye başladı

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz yaptığı açıklamada; “Uzun yıllardan beri eski adliye binasında hizmet veren İl Sağlık Müdürlüğünün tüm biriml...

BÜYÜT

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz yaptığı açıklamada; “Uzun yıllardan beri eski adliye binasında hizmet veren İl Sağlık Müdürlüğünün tüm birimleri ile Körfez Mahallesi Ankara Karayolu Caddesi No: 129 İzmit adresindeki yeni Valilik binasına taşınma işi tamamlanarak A ve B Blok 1. katta 08.30 – 17.30 mesai saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır. Müdürlüğümüzün yeni telefon numarası  +90 (262) 300 60 00 olup Kocaeli halkına kaliteli bir sağlık hizmeti verebilmek ve bunu da sürekli hale getirmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz” dedi.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DURMAZ HEMŞİRELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz, yeni Valilik binasındaki makamında İl Sağlık müdürlüğünde çalışan hemşirelere gül vererek Hemşireler Günü'nü kutladı.

Durmaz sözlerine  “Şahsınızda tüm hemşirelerimizin gününü kutluyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diyerek “Eskiden hemşirelere bacı (kardeş) denirdi. Sizler hemşirelik gibi fedakâr ve şefkat dolu kutsal mesleğin mensuplarısınız. Sağlık, bireylerde, vazgeçilmez ve hayatın her döneminde aynı önemi koruyan temel ihtiyaçlardan birisidir. Sağlık hizmeti veren personel içinde en önemli meslek gruplarından biri hemşirelerdir. Hemşireler, hastalara hizmet vermektedir. Bu nedenle, sağlık hizmetlerinin sunulmasında ekibin bir parçası olarak önemli bir görevi özveriyle ifa eden tüm hemşirelerimizin, anlamlı günlerini, haftalarını kutlayarak topluma verdikleri hizmet; hekimlere verdikleri destek hasta ve hasta yakınlarına gösterdikleri ilgi, sevgi ve şefkat dolayısıyla kendilerine teşekkür ediyorum, bu zor ve ulvi görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

13 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR