Baran’dan bir müjde daha!

Baran, yeni yıl ile birlikte artık Körfez’de Büyükşehir otobüslerinin çalışacağını söyledi. AKP Körfez İlçe Teşkilatı’nın 60. Genişletilmiş Danışma...

Baran, yeni yıl ile birlikte artık Körfez’de Büyükşehir otobüslerinin çalışacağını söyledi.

AKP Körfez İlçe Teşkilatı’nın 60. Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı, önceki akşam Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya il başkanı Mahmut Civelek, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AKP Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, kadın ve gençlik kolları başkanları, teşkilat mensupları ve çok sayıda partili katıldı.

 

KONGRE HEYECANI VARDI

Teşkilat çalışmalarının anlatıldığı slayt gösterisi ile başlayan toplantıda açılış konuşmasını ilçe başkanı Osman Badem yaptı. Kongre sürecinden söz eden Badem, “Teşkilat olarak hazırız. Bu süreci AK Parti’ye yakışır şekilde geçirip 2015 genel seçimlerine yürüyeceğiz. Bundan önceki kongrelerimizde olduğu gibi her şey sükunetle yerine getirilecek” dedi. Bu arada toplantıya ilçe başkanlığı için isimleri geçen Şener Söğüt, Ali Çakır, Mehmet Irak ve Fehmi Öztürk de katıldı.

 

ÖNEMLİ OLAN GENEL SEÇİM

Daha sonra konuşan belediye başkanı İsmail Baran ise kongrelerin kendileri için önemli olmadığını söyledi. Baran, “Bizim için asıl hedef 2015 seçimlerinde en yüksek oyu almaktır. Bu konuda seferberliğimizi başlatmalıyız. Biz bayrağı eski başkanımız Yunus Pehlivan’dan alarak çalışıyoruz” dedi. Baran daha sonra ise projelerinden söz etti.

 

CİVELEK’TEN VEDA SİNYALİ

Baran’ın ardından konuşan il başkanı Mahmut Civelek ise, sözlerine ilginç bir şekilde başkanı. Civelek’in, “Bu gibi konuşmalar aslında partililerimiz tarafından veda mesajı gibi algılanır” şeklindeki sözleri, il kongresinde aday olmayacağı milletvekilliği için karar verdiği şeklinde yorumlandı. Civelek kongrelerle ilgili de tek liste vurgusu yaptı.

 

KÖRFEZLİLERE MÜJDE

Toplantının son bölümünde ise dilek-temenniler alındı. Bir partilinin ulaşım konusundaki sorunlar hakkında hatırlatmasının ardından söz alan belediye başkanı İsmail Baran, “Büyükşehir Belediyesi 200 otobüs alıyor. Yeni yıl ile birlikte artık Büyükşehir otobüsleri Körfez ilçeye de çalışacak” dedi. Bu arada geride kalan iki seçimde alınan sonuçlarda emeği geçtiği belirtilen eski ve yeni mahalle başkanları ile teşkilatın çeşitli kademelerinde görev yapan isimlere plaketle teşekkür edildi.

19 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR