Hemşerilerinden Yaylak’a ziyaret

Ordulular, kalabalık bir grupla MHP’nin yeni İl Başkanı Celalettin Yaylak’ı ziyaret etti. Aslen Ordulu olan başkan Yaylak, hemşerilerini bağrına bastı...

BÜYÜT

Ordulular, kalabalık bir grupla MHP’nin yeni İl Başkanı Celalettin Yaylak’ı ziyaret etti. Aslen Ordulu olan başkan Yaylak, hemşerilerini bağrına bastı.

Kocaeli Ordulular Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, bir süre önce MHP İl Başkanlığına atanan Celalettin Yaylak’ı ziyaret etti. İl başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Yaylak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Beni onore ettiğiniz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Sizleri her zaman yanımda hissettim. Açıkçası bu ziyareti ve bu kadar kalabalığı beklemiyordum. Sizler yanımda olduğunuz sürece, kendimi dik ve onurlu hissedeceğim. Sizleri mahcup etmemek için elimden gelen her şeyi yapacağım” şeklinde konuştu.

SİZE İNANIYORUZ
Celalettin Yaylak’ın teşekkür konuşmasının ardından sözü alan Kocaeli Ordulular Derneği Başkanı Abdullah Ataş, “Kocaeli’de yaşayan Orduluları temsilen burada bulunuyoruz. Bu güzel görevi almanız bizi de onurlandırdı. Her zaman sizin için elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Sizin bu millete en güzel hizmeti yapacağınıza olan güvenimiz tam” şeklinde konuştu. Kalabalık bir grupla ziyarete gelen Ordulular, Celalettin Yaylak’a çiçek ve plaket takdim etti.

İLÇELER DE KATILDI
Ziyarette Gebze Ordulular Başkanı Hasan Özyurt, Korgan Ordulular Başkanı Yunus Şener, Çayırova Ordulular Başkanı Sıtkı Kabakkaya, Aydoğanlılar Dernek Başkanı İlyas Çiçek, Düzyayla Derneği Başkanı Erdoğan Öztürk, Marmara Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Çun, Körfez Ordulular Derneği Başkanı Hasan Yılmaz ve Dilovası Ordulular Dernek Başkanı Cemal Karnas da hazır bulundu.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR