Karaosmanoğlu en çok beğenilen ikinci başkan

Türkiye de 2011 genel seçimlerini %100’e yakın tahmin eden ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından yapılan ‘Yerel Yönetimler Performans Araştır...

BÜYÜT

Türkiye de 2011 genel seçimlerini %100’e yakın tahmin eden ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından yapılan ‘Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu en başarı ikinci belediye başkanı oldu. Türkiye’de birçok ilke imza atarak sosyal belediyecilikte öncü olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, çok sayıda ödül alırken çalışmaları da Kocaelililer tarafından takdirle karşılanıyor.

PROJELER ÖRNEK OLUYOR
İlköğretim 6. sınıflara dizüstü bilgisayar, Roman açılımı kapsamında Roman Festivali, üniversite yerleştirme sınavında ilk yüze girenlere otomobil, SBS’de Kocaeli’nde ilk üç yüze giren öğrencilere bisiklet gibi çok sayıda projeye imza atan Başkan Karaosmanoğlu, ANDY-AR tarafından yapılan ankette perfermansı en çok beğenilen ikinci başkan oldu.

YÜZDE 73,7’Sİ KARAOSMANOĞLU’NU BAŞARILI BULUYOR
ANDY-AR Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından yapılan ‘Yerel Yönetimler Performans Araştırması’nda yapılan ve yüz yüze görüşme yöntemiyle gerçekleştirilen ankete Başkan Karaosmanoğlu, Kocaelililerin yüzde 56,1’i tarafından başarılı bulundu. Yüzde 17,6 oranında kısmen başarılı bulunan Başkan Karaosmanoğlu, sadece yüzde 26,3 oranında başarısız olarak değerlendirildi.

6 AYLIK PERİYOTLAR HALİNDE YAPILIYOR
Her yıl 6 aylık periyotlar halinde yapılan ve Ağustos ayında 16 ilde 326 noktada gerçekleştirilen ankette İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, yüzde 59,5 ile en başarılı başkan olarak öne çıktı. İkinci olan Başkan Karaosmanoğlu’nu Konya, Ankara ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanları takip etti.

05 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR