İZGAZ esnaflara da destek sağlıyor

İZGAZ doğalgaza geçişi kolaylaştırma faaliyetlerine esnaf ve küçük işletmeleri de katıyor. “İşini bilen esnaf, hesabını da bilir, hesabını bilen esnaf...

BÜYÜT

İZGAZ doğalgaza geçişi kolaylaştırma faaliyetlerine esnaf ve küçük işletmeleri de katıyor. “İşini bilen esnaf, hesabını da bilir, hesabını bilen esnaf doğalgaz kullanır!” sloganıyla, küçük ve orta ölçekli işletmeleri doğal gazın avantajlı ve ekonomik konforuna davet eden İZGAZ, sağladığı kolaylıklarla doğal gazı daha da cazip hale getiriyor.
IZGAZ, henüz doğalgaz kullanımına geçmemiş olan restorant, kuaför, fırın gibi küçük – orta ölçekli işletmeleri uygun kredi olanaklarından yararlanarak doğalgaza geçmelerini kolaylaştırıyor. Diğer yakıtlara oranla en ekonomik ve verimli olan doğalgaz kullanarak, kombi veya doğalgaz sobasıyla ısınma, doğalgaz şofbeni ile sıcak su, doğalgaz fırını ile pişirme işlemleri zahmetsiz ve ucuz olarak gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca, doğalgazlı radyant ısıtıcılar ile açık hava ve geniş alanlar LPG ye göre hem daha ekonomik hem de kesintisiz kullanım olanağıyla ısıtılabiliyor.
Avantajlı doğalgaz kullanımını yeni kampanyası ile daha da avantajlı hale getiren İZGAZ, ilk üç ay içerisinde aboneliğini yaptırıp gaz açım randevusu alan işyerlerine METRO Kocaeli mağazasında diledikleri ürünü bedava almaları için 100TL değerinde alış veriş kartı hediye ediyor.
Ayrıca, Garanti Bankası’nın sunduğu cazip iç tesisat kredilerine, Sertifikalı İç Tesisat Firmaları aracılığı ile müracaat eden ticarethane ve KOBİ sahipleri, evrak ve bankaya gitme sıkıntısı olmadan kolayca kavuşuyor.
11 Temmuz – 30 Eylül 2011 tarihleri arasındaki bu kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye

www.izgaz-gdfsuez.com İzgaz web sitesinden, 444 33 41 no’lu çağrı merkezinden, İzgaz abone merkezlerinden, İzgaz Sertifikalı İç tesisat firmalarından ve Garanti Bankası şubelerinden ulaşılabiliyor.

08 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR