Spor Bakanı Kılıç’a tebrik ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TBMM’de bir araya geldiği Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı tebrik etti ve yeni görevinde...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, TBMM’de bir araya geldiği Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ı tebrik etti ve yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Kılıç’a Kocaeli’nin Universiad 2017 adaylığıyla ilgili de bilgi verdi.

BAŞBAKAN’IN KONUŞMASINI DİNLEDİ
Başkan Karaosmanoğlu, Ankara’daki temasları çerçevesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM)’nde bakanlar ve milletvekilleriyle bir araya geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Grubu’nda yaptığı konuşmayı dinleyen Başkan Karaosmanoğlu, ardından 61. Hükümet’te Gençlik ve Spor Bakanı olarak görev alan Suat Kılıç ile bir araya geldi.

BAKAN KILIÇ’I KUTLADI
Başkan Karaosmanoğlu’nun Bakan Kılıç ile görüşmesinde AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, Sibel Gönül, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Mehmet Ali Okur ile AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı İsmail Karaosmanoğlu ve Başkan Danışmanı Ömer Polat da hazır bulundu. Başkan Karaosmanoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’ı yeni görevi nedeniyle kutlarken, başarılı olacağına gönülden inandığını dile getirdi.

UNİVERSİAD 2017 ADAYLIĞI
Başkan Karaosmanoğlu, buluşmada Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’a Kocaeli’nin Universiad 2017’ye adaylığı noktasında gelinen son nokta ve süreçle ilgili bilgi verdi. Başkan Karaosmanoğlu ile milletvekilleri, Bakan Kılıç’a Universiad 2017 için Türkiye’den Kocaeli’nin yanı sıra Brezilya’nın Brasil ve Tayvan’ın Taipe kentlerinin adaylık yarışı içinde olduğu, adaylıkla ilgili çalışmaların belirlenen takvime göre devam ettiği, etkili bir adaylık sunumu yapılması amacıyla çalışmaların devam ettiği bilgisini aktardı.

YÜRÜYÜŞE DAVET ETTİLER
Kocaeli’nin Universiad 2017 yolunda adaylık için çok şanslı olduğuna inandığını söyleyen Bakan Kılıç, bu süreçte Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. Başkan Karaosmanoğlu, Bakan Kılıç’a Kocaeli’nde son yıllarda tesisleşmede yaşanan gelişmeler ve spor alanında elde edilen başarıları da anlattı. Kocaeli’nde binlerce kişinin katılımıyla yapılan sağlıklı yaşam yürüyüşlerini de Bakan Kılıç’a anlatan Başkan Karaosmanoğlu ile milletvekilleri, kendisini bu yürüyüşlerden birine katılması için Kocaeli’ne davet etti.

13 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR