Adalet komisyonu başkanı değişti

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun kararnamesi ile Kocaeli Adliyesi ile ilçelerindeki adliyelerde bazı görev değişiklikleri yaşandı. Kocaeli 3. A...

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun kararnamesi ile Kocaeli Adliyesi ile ilçelerindeki adliyelerde bazı görev değişiklikleri yaşandı. Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Yusuf Çoşkun’dan boşalan Adalet Komisyon başkanlığına Kocaeli 5. Asliye Ceza Hakimi Muhittin Paçacı atandı.

 

DİĞER GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ

5. Asliye Ceza Hakimi Muhittin Paça’dan boşalan yere Hakim Oğuzhan Kılıç getirildi. Müge Gündağdemir 2. Ağır Ceza Mahkemesi üyeliğinden alınarak 2. İcra Hakimliğine, 2. Ağır Ceza Mahkemesi üyeliğine ise Apdullah Edip Bulut getirildi. Ayşegül Aksu 1. Ağır Ceza Mahkemesi üyeliğinden 3. İcra Hakimliğine getirilirken 1. Ağır Ceza Mahkemesi üyeliğine ise İlknur Akalp getirildi.

 

GÖLCÜK, KANDIRA VE KÖRFEZ’DEKİ DEĞİŞİKLİK

Kandıra Adliyesinde Sezen Besni Asliye Ceza 1/3 hakimliğine getirilirken Gölcük Adliyesinde Ümran Ertekin 2. Asliye Ceza 1/2 Hakimliğine, Sinan Kurar 2. Asliye Ceza Hakimliğinden 2. Asliye Ceza 1/2 Hakimliğine getirildi. Körfez Adliyesinde ise Nihat Doğan Sulh Ceza Hakimliklerine ilaveten sulh hakimliğine atanırken Zafer Koç ise ayrıca icra davaları hakimliğine atandı.

08 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR