Diliskelesi’nde iftar coşkusu

Dilovası Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan iftarları programı halkın katılımı ile gerçekleşmeye devam ediyor. Önceki gün Diliskelesi Mahallesin...

BÜYÜT

Dilovası Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Ramazan iftarları programı halkın katılımı ile gerçekleşmeye devam ediyor. Önceki gün Diliskelesi Mahallesinde gerçekleşen iftara AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker de katıldı.

Dilovası Belediyesi düzenlemiş olduğu mahalle iftarları ile ilçenin her mahallesinde iftar programları gerçekleştirmeye devam ediyor. Önceki gün Diliskelesi mahallesinde gerçekleşen mahalle iftarına Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı İlhan Yıldırım ve teşkilat yöneticileri, Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık, belediye birim müdürleri, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri katıldı. İftar öncesi ve sonrası Diliskelesi ile halkı bol bol sohbet edip fotoğraf çeken Belediye Başkanı Yaman, bir ara yemek kazanlarının başına geçerek Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte vatandaşlara iftar yemeği dağıttı.

‘’RAMAZAN AYI BEREKET AYIDIR’’
İftara katılan vatandaşlara teşekkür konuşmasını gerçekleştiren Başkan Cemil Yaman, “Ramazan ayı bereket ayıdır, paylaşım ayıdır, birlikte olmanın ayıdır. Bu vesileyle sizlerle birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Ramazan ayı ülkemize, bilhassa şuan savaşların, gözyaşlarının dinmek bilmediği İslam coğrafyalarındaki akan kanın bir an önce durmasına vesile olur. İsteğimiz bütün insanların bir arada kardeşçe, barış ve huzur içinde yaşamasıdır. Her haliyle bu yaşamı tahsis etmek de bizim elimizde olan bir şeydir. Birbirimize ne kadar merhamet eder, ne kadar tahammül edebilirsek bunu başarmış olacağız. İnşallah Ramazan ayı kendi iç dünyamızın da ferahlamasına vesile olur’’ dedi.

GECENİZ MÜBAREK OLSUN
Başkan Yaman’ın ardından konuşmasını gerçekleştiren Milletvekili İlyas Şeker ise böylesi programların insanlar arasındaki bağı güçlendirdiğini, ilişkileri daha samimi bir hale getirdiğine değindi. Şeker ‘’Bugün bu davete icabet etmekle Ramazan ayının bereketini birlikte yaşıyoruz. Bizler sizlerle aynı sofrayı paylaşmayı kendimize şeref biliyoruz. Umut ediyorum ki Ramazan ayı hepimiz için hayırlı ve güzel neticeler verir. Ramazan ayınızın mübarek olmasını hayırlı olmasını, ailelerinizle birlikte sağlık, sıhhat ve mutluluk içerisinde nice Ramazanlara ermesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Geceniz mübarek olsun’’ dedi.

19 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR