AKP İzmit, Ambarcı’da yönetim toplantısı yaptı

Yönetim kurulunun tam kadro olarak katıldığı toplantıda Ambarcı Köyü’ne teşekkür eden Korkmaz, “İzmit’te bizim için uzak yer yoktur. Merkeze 40 km mes...

Yönetim kurulunun tam kadro olarak katıldığı toplantıda Ambarcı Köyü’ne teşekkür eden Korkmaz, “İzmit’te bizim için uzak yer yoktur. Merkeze 40 km mesafedeki Ambarcı’da en yüksek oyu almak bu nedenle bizim için çok önemlidir” dedi.

 

GÜNDEM, 6 OCAK’TAKİ DANIŞMA MECLİSİYDİ

AKP, 1 Kasım’da İzmit’te rekor kırdı. Başkan Ali Korkmaz ve yönetim kurulu bu rekor karşısında teşekkür turlarına devam ediyor. Korkmaz ve ekibi haftalık yönetim kurulu toplantısını önceki gün tam kadro olarak Ambarcı Köyü’nde yaptı. Toplantıda 6 Ocak’ta yapılacak danışma meclisi ile ilgili hazırlıklar görüşüldü. Teşkilat başkanı Yusuf Yıldız, seçim sonrası gerçekleşecek bu danışma meclisini geniş kapsamlı gerçekleştireceklerini, bu nedenle teşkilat üyelerinden gerekli hassasiyeti göstermesini istedi.

 

KORKMAZ: “BİZİM İÇİN UZAK, GİRİLEMEZ YER YOK”

AKP, rekor kırdığı İzmit’te en yüksek oy oranını da merkeze 40 km uzaklıktaki Ambarcı Köyü’nde almıştı. Yaklaşık 500 nüfuslu köyde AKP’ye %89,3 oy çıktı. Başkan Korkmaz bu tablonun çok şey anlattığına vurgu yaptı. Köy kıraathanesinde Ambarcı halkıyla bir araya gelen Korkmaz, “Öncelikle desteklerinden dolayı Ambarcı halkına teşekkür ediyorum. Bu destek bizim için çok önemli. Çünkü İzmit’te bizim için uzak ve girilemeyecek yer yoktur. Sadece Ambarcı değil, İzmit’in her köyünde AKP’nin 1’nci parti olması bizim için gurur vericidir” dedi.

24 Aralık 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR