Rektör Komsuoğlu Doğan’ı tebrik etti

      Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a tebrik ziyaretinde bulundu. Komsuoğlu’nun ziya...

BÜYÜT

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Komsuoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a tebrik ziyaretinde bulundu. Komsuoğlu’nun ziyaretine yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp, Prof. Dr. Hasret Çomak ve Prof. Dr. Ali Demirci de eşlik etti.

 

BİRLİKTE ÇALIŞTIK

Komsuoğlu, Doğan’ı tekrar İzmit Belediye Başkanlığında görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “İzmit Belediyesi ile daha önce de güzel bir işbirliğimiz vardı. Birlikte önemli projelere imza atmıştık. Yeni dönemde de bu işbirliğimizin devam edeceğine inanıyorum. Başkan Doğan da projeleriyle İzmit’e değer katmaya devam edecektir” dedi.

 

İLKLERE İMZA ATILACAK

Başkan Doğan da ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Üniversitemizle birlikte şehrimiz için daha güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz. Bu dönem bilimin ve gençliğin dönemi olacaktır. İzmit’i bilgi teknolojilerini üretip pazarlayan, dünyada tanınan bir kent haline getirmek istiyoruz. Sanal Gerçeklik Küresi, Dünya Tasarım Akademisi, Bilgisayar Sanatları ve Sinema Akademisi, Deprem Eğitim Akademisi projelerimizle Türkiye’de ve dünyada ilklere imza atmak istiyoruz” dedi.

 

İŞBİRLİĞİNE DEVAM

Doğan, “Özellikle bilimsel konular başta olmak üzere sosyal projeler, şehrimizi kültür, tarih, turizm kenti yapmakla ilgili tüm projelerde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada belediye olarak üniversitemiz ile işbirliği yapmaya devam edeceğiz. Bu konuda üniversitemizin de bizim yanımızda olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

09 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR