Özel Cihan Hastanesi, engellilere indirim yapacak

İlimizdeki engelliler ve aileleri ile ilgili çalışmalarda en aktif kuruluş olan İzmit Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Özel Cihan Hastanesi Kurumsal...

BÜYÜT

İlimizdeki engelliler ve aileleri ile ilgili çalışmalarda en aktif kuruluş olan İzmit Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Özel Cihan Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Gökhan Tanrıverdi ve Pazarlama Müdürü Ceyda Söyle ile, engelliler ve birinci derece yakınlarının ayaktan ve yatarak tedavilerinde indirimi kapsayan bir protokol imzaladı.

İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Bülent Cengizhan yaptığı açıklamada, “Özel Cihan Hastanesi yetkililerine gösterdikleri bu duyarlılık için teşekkür ediyorum. Yaptığımız ve yapacağımız bu protokollerle İzmit başta olmak üzere, Kocaeli'deki yaşayan tüm engellilerimiz ve ailelerinin yaşam kalitesini artırmaya, sağlıkta eşit şartlarda yararlanmalarına yaptığımız bu protokol çalışmalarımızla bir nebze katkımız oluyorsa, ne mutlu bize.

 

OLUMLU GELİŞMELER

İzmit'te ki tüm özel sağlık kuruluşları ile bu protokoller ile görüşmeler yapılmış olup, olumlu gelişmeler ve çalışmalarla ile engellilerimiz ve aileleri için çalışmalarımız devam ederken, bu çalışmalarımızın amacına ulaşması için ve herkesin bu çalışmalardan haberdar olarak yararlanmaları için bizlere desteklerini esirgemeyen şehrimizin yazılı ve görsel basınımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

21 Eylül 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR