Romanlardan Başkan Doğan’a moral

      İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Yenidoğan Mahallesi Bohçacılar Sokak’ta Roman vatandaşları ile bir araya geldi. Romanların büyük ilgi gö...

BÜYÜT

 

 

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Yenidoğan Mahallesi Bohçacılar Sokak’ta Roman vatandaşları ile bir araya geldi. Romanların büyük ilgi gösterdiği buluşmaya AKP İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Teşkilat Başkanı Mehmet İbrişoğlu, İl Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Öztürk, İlçe SKM Başkanı Yusuf Sami Çınar, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi adayları Ayhan Aslanboğa, Erkan Aksoy ve mahalle temsilcileri katıldı.

 

“SEÇİM İÇİN DEĞİL”

Ziyarette Ali Korkmaz “AK Parti olarak her zaman sizlerin yanında olduk. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk defa Roman açılımını başlattı. Sizlerin meslek sahibi olmanız, çocuklarınızın okuması ve yaşam standartlarınızın gelişmesi için pek çok proje başlattı. Biz de yerelde bu çalışmalara destek verdik. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi’nin sizler için yaptıklarını en iyi siz biliyorsunuz. Biz Roman vatandaşlarımızı seçim olmadığı zamanda seviyoruz ama CHP sizi seçimden seçime hatırlıyor” dedi.

 

“SİRMEN İLE FARK 3-0’LIK FARK”

İzmit İlçe Başkanı Korkmaz “Biz sizi hiçbir zaman arka bahçemiz olarak görmedik. Sefa Sirmen gibi seçimden seçime sizleri hatırlamadık. Sefa Sirmen sizi çok sevdiği için mi İzmit Belediye Meclis Üyesi Adayları arasında sizlerden birini koymadı. Eğer CHP ve Sirmen sizi gerçekten önemsese idi seçimden seçime sizi hatırlamaz ve bizim yaptığımız gibi bir garanti ikisi de seçilebilecek olan yerlerde üç adayı meclis üyesi listesine koyardı. En azından bir kişiyi aday gösterirdi. Sevgide de hizmette de aramızda 3-0’lık bir fark var, kapanmaz” dedi.

 

 “Çocuklarınızı okutun”

Başkan Doğan “Biz Roman kardeşlerimizin birçok sorunu ile ilgilendik. Okullarının eksiklerini gideriyoruz. İş bulmaları ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi noktasında her zaman destek oluyoruz. Muhalefetin tüm eleştirilerine rağmen bizler sizlerin yanınızdayız. Onlar engellemeye çalışıp dursunlar. Biz sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Spor kulüpleriniz için saha ve tesis açtık, malzeme yardımı yaptık. Tek amacımız sizlerin rahatı, çocuklarımızın okuması ve sağlıklı bir şekilde büyümeleridir. Sizi gerçekten seviyoruz” dedi.

28 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR