Yapı Kredi’den damızlık ve sığır yetiştiricilerine özel avantajlar

Kocaeli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokolü çerçevesinde birlik üyeleri artık Yapı Kredi Tarım Ban...

BÜYÜT

Kocaeli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile Yapı Kredi arasında imzalanan protokolü çerçevesinde birlik üyeleri artık Yapı Kredi Tarım Bankacılığı’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.

 

Yapı Kredi, Tarım Bankacılığı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Kocaeli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile işbirliği protokolü imzalayarak, birlik üyelerine daha avantajlı tarımsal kredi fırsatları sunmaya başladı. Birlik merkezinde gerçekleşen imza törenine, Kocaeli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemil Gülfen, Kocaeli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Müdürü Lütfiye Evkaya ile uhasip üye Hayri Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Galip Yıldız yanı sıra Yapı Kredi Perakende Bankacılık Kocaeli Saha Müdürü Umut Duran, Yapı Kredi Bekirpaşa Şube Müdürü Ümmühan Toluk, Marmara Bölge Tarım Bölge Yöneticisi Yunus Gürsoy ve Bekirpaşa Şube Kobi Portföy Yönetmeni Gülşah Güzel katıldı.

 

STRATEJİK ÖNEM

Kocaeli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyelerinin Yapı Kredi Tarım Bankacılığının tüm yeni ürün ve hizmetlerinden yararlanmasını amaçlayan protokolün imza töreninde konuşan Yapı Kredi Perakende Bankacılık Kocaeli Saha Müdürü Umut Duran, “Yapı Kredi olarak Türkiye genelinde sahip olduğumuz geniş şube ağımız ile il ve ilçelerde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Şubelerimizin bulunduğu lokasyonlarda ziraat odaları ve üretici birliklerle anlaşmalar yaparak, Türkiye’nin büyüyen ekonomisine ve çiftçilerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkıda bulunmak her zaman önceliklerimiz arasında yer alıyor. Yapı Kredi olarak, ülkemizin geleceği için stratejik önemi olduğunu düşündüğümüz tarım ve hayvancılık sektörünü desteklemeye, daha verimli işletmeler oluşturmaya,  çiftçi ve üreticimize her türlü finansman olanaklarımızla, danışmanlık hizmetlerimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

HİZMET KALİTESİ ARTACAK

Yapı Kredi Bekirpaşa Şube Müdürü Ümmühan Toluk ise şu değerlendirmelerde bulundu: “Yapı Kredi olarak, tarım ve hayvancılık sektörüne desteğimiz devam ediyor. Son yıllarda yaşanan kapasite ve üretim artışına paralel olarak bu alanlarda yenilikçi çalışmalar oluşturduk. Yaygın şube ağımızın bulunduğu Marmara Bölgesi’ndeki uzman çalışanlarımız, hem bu segmentteki bilgi ve hizmet kalitesini artıracak, hem de müşterilerimize hayvancılık ve tarım finansmanı konusunda danışmanlık vererek avantajlı finansman seçenekleri sunacak. Marmara Bölgesi’nin tarımsal üretim açısından en zengin yörelerinden biri olan Bekirpaşa için hazırladığımız kredi protokolü sayesinde Bekirpaşa’lı ziraatçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı finansman fırsatları sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.”

09 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

Selim aslan - Önceki anlaşmalara benzemez inşallah

Yanıtla . 0Beğen 09 Ağustos 18:30
01

Kırkbirli - Hayırlı uğurlu olsun. Yapı kredi iyi bankadır.

Yanıtla . 0Beğen 09 Ağustos 18:30
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR