Korkmaz: Çalışmaya devam edeceğiz

Sonuçların hayırlı olması temennisinde bulunan Korkmaz, “Milli görüş camiası seçim sürecinde üstün bir gayret ortaya koydu. Partimiz bütün engellemel...

BÜYÜT

Sonuçların hayırlı olması temennisinde bulunan Korkmaz, “Milli görüş camiası seçim sürecinde üstün bir gayret ortaya koydu. Partimiz bütün engellemeler ve tahribatlara rağmen dimdik ayaktadır” dedi.

 

MEDYA ADALETLİ DEĞİL

Seçimlerin eşit olmayan şartlarda yapıldığına dikkat çeken Korkmaz, şu değerlendirmelerde bulundu: “Eşit olmayan şartlarda yapılan bir seçimden eşit olmayan bir sonuç çıktı. Devletin resmi televizyonu TRT de dâhil olmak üzere bütün medya adaletsizce bir yaklaşım sergiledi. Bu tavrın seçim sonuçlarında etkili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 4 parti devletten büyük maddi destek alarak bu seçim çalışmalarını yürüttü. Partimiz ise tamamen teşkilatlarımızın fedakârlığı ile bu çalışmayı ortaya koymuştur.”

 

“İKTİDARA DUR DENİLDİ”

Parti olarak yine ayakta kalacaklarını dile getiren Korkmaz, “Halkımız 13 yıldır iktidarda olan AKP’ye tek başına iktidar şansı vermemiştir. Gerçekten milli görüşçüler büyük bir gayretle seçimlerde çalışmıştır. Davasına inananlar hiçbir zaman kaybetmez. Milletimizin kararı başımızın üzerindedir. Biz bugünden itibaren çalışmaya, milletimizle kucaklaşmaya ve inandığımız doğruları milletimizle paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

08 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR