Muhasebeciler, Vergi Haftası’nı unutmadı

KSMMMO Başkan Ender Şenol ve Yönetimi, 22. Vergi Haftası’nda Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Yafes Pehlivan’ı ziyaret etti. Pehlivan ziyaret sırasında K...

BÜYÜT

KSMMMO Başkan Ender Şenol ve Yönetimi, 22. Vergi Haftası’nda Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Yafes Pehlivan’ı ziyaret etti. Pehlivan ziyaret sırasında Kocaeli’nin Türkiye ekonomisi için çok önemli olduğunu belirtti.

KSMMMO Başkanı Ender Şenol, Yardımcısı Ali Odabaşı, Genel Sekreter Mustafa Taşpınar, Genel Muhasebeci Aylin Küçük ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yonca Yılmaz ve Remzi Özcan 22. Vergi Haftası’nı kutlamak amacıyla dün sabah Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Şenol, Vergi Haftası’nı kutlayarak, “Ülkemizin bütçesinin yüzde 14’ünü Kocaeli’nin finanse ediyor olması bizi de çok sevindiriyor. Biz de bu pay da elimizden geldiğince yer almaya çalışıyoruz. Kocaeli’nin ekonomideki değeri gözle görülüyor. Birçok şirketin yer aldığı ilimizde biz de elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

MÜKELLEFLERE TEŞEKKÜR
Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Yafes Pehlivan ise teşekkürlerini ileterek, “22. Vergi Haftası etkinliklerimizi ve 2010 yılı çalışmalarımızı paylaştıktan sonra ödemiş oldukları vergilerle ilimizde ve ülke ekonomisinde çok önemli katkılarda bulunan mükelleflerimize teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın vergi bilincinin oluşması için çalışmalar yapıyoruz. Daha fazla hoşgörü ve saygı ile kültür, iş ve işlemlerimizin tanıtılmasına varıncaya kadar bir dizi çalışmalar yapıyoruz. 22. Vergi Haftamızın ilimiz için hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

21 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR