Karamürsel’de kararlar oybirliği ile alındı

Karamürsel Belediye Meclisi önceki gün yılın ilk toplantısını yaptı. Gündemdeki maddeler oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda belediye bünyesinde m...

BÜYÜT

Karamürsel Belediye Meclisi önceki gün yılın ilk toplantısını yaptı. Gündemdeki maddeler oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda belediye bünyesinde mevcut bulunan sözleşmeli mühendis, mimar, harita teknikeri ve avukatın sözleşmeleri uzatıldı.

Karamürsel Belediye Meclisi 2013 yılının ilk toplantısını Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Başkanlığında yaptı. Başkan Yıldırım, 2013 yılının ilk meclis toplantısını, yeni yılın sağlık, huzur ve barış getirmesi dilekleriyle açtı. Belediye Meclis Slonu’nda yapılan toplantıda gündemin ilk maddesi olan Camiatik Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti Karamürsel Belediyesine ait parsellerin KBB Karamürsel Kültür Merkezi ve Kent Meydanı yapım işi planlamakta olduğundan bahsi geçen parsellerin Büyükşehir Belediyesine devri ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün yazısı meclis üyelerince oy birliğiyle kabul edildi.

SÖZLEŞME YENİLENDİ
Gündemin diğer maddesi Denetim Komisyonu için yapılan oylamada Hasan Taşkan, Gazanfer Baş, Belgin Ergen, Ahmet Bilici ve Rıdvan Durak oy birliği ile Denetim Komisyonuna seçildi. Gündemin diğer maddelerini oluşturan ve Belediye bünyesinde mevcut bulunan sözleşmeli mühendis, mimar, harita teknikeri ve avukatın sözleşmelerinin yenilenmesi meclis üyelerince oy birliği ile kabul edildi. Gündem maddeleri bittikten sonra, Karamürsel Belediye Meclisi Şubat ayı Meclis toplantısının 5 Şubat 2013 Salı günü saat 10.00’da yapılması kararlaştırdı.

09 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR