Mahkeme sevkedilen 40 iş adamı belli oldu

Haber: Ahmet HAZER 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından Paralel Yapı’ya yönelik operasyonlar son süratla devam ederken 1.5 ay önce il...

Haber: Ahmet HAZER

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından Paralel Yapı’ya yönelik operasyonlar son süratla devam ederken 1.5 ay önce ilimizde gözaltına alınıp mahkemece serbest bırakılan 40 iş adamı FETÖ’ye finansal destek sağlamak suçundan tekrar gözaltına alındı ve savcılık sorgusunun ardından tutuklama talebiyle Kocaeli Adliyesi’nde hakim karşısına çıktı.

GÖZALTINA ALINAN VE ADLİYEYE SEVKEDİLEN

40 İŞ ADAMI LİSTESİ

Mobilya İmalatçısı Adem Sönmez,

Öğretmen Ahmet Turan,

Mühendis Ali Ziya,

Esnaf Asım Kangal, Esnaf Bayram Sarıkülçe,

Akalın Turizm Sahibi Erol Akalın,

Özel Güvenlik Ertuğrul Uysal,

Otomotiv Sanayici Halit Uçar,

Öğretmen Hamit Sevinç,

İhracatçı Hasan Yıldız,

Muhasebeci Hayrettin Çınar,

Polis Hidayet Dursun,

Avukat Hüseyin Bacacı,

 İş adamı Hüseyin Karaman,

İş Adamı İlhan Koçakelçi,

Muhasebeci Kemal Yıldırım,

Muhasebeci Kenan Dinler,

Öğretmen Mehmet Karaoğlan,

Tabak Ticaret Sahibi Mehmet Tabak,

 Gazeteci Murat Dağdeviren,

KOTO Başkanı Murat Özdağ,

Muhasebeci Mustafa Ahmet Hoşafçı,

Özel Şirket Çalışanı Mustafa Şeker,

Polis(Müdür)Nezir Özcan,

Demir Çelik Firması Sahibi Nurettin Çölgeçen,

Esnaf Osman Demir,

KASİAD eski Başkanı Osman Yavuz,

Emekli Özkan Gideros,

MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Baştürk,

Esnaf Ramazan Demirhan,

Emlakçı Ramazan Targil,

Mali Müşavir Sadi Feyzioğlu,

Muhasebeci Sami Çin,

Esnaf Tekin Durmuş,

Makina Mühendisi Yılmaz Güney,

İnşaat Firması Sahibi Yunus Uçar,

Polis Osman Özmen

 

 

22 Temmuz 2016 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

İzmitli - İZAYDAŞ PARALELCİ PERSONELDEN KURTARILMALI...

Bu fetocu çete paralel yapı elemanları İstanbul Büyükşehir belediyesinden Recep Tayyip ERDOĞAN'ın ekibinden olan İSTAÇ'tan gelen bürokrati bile yıldırıp,bezdirip ayrılmasına neden oldular!..ŞENGÜN'ü asılsız mesnetsiz iddialar ile Kocaeli il yönetimine ve Sn.Fikri IŞIK'a sürekli şikayet ettiler..Bu elemanların bazıları her ne kadar AK partinin kuruluşundan beri yer alsalar bile fetocu örgütte yetişmiş AK PARTİ içine sızmış yerleştirilmiş kriptolardır...

ŞENGÜN'ün görevli olduğu İZAYDAŞ'fabrika olduğundan dolayı ehli işi bilen insanlarla çalışması gerekmekteydi,daha önce çalışan ekibin büyük kısmıyla çalışmaya devam etti,onların tecrübe ve fikirlerinden faydalanarak İZAYDAŞ'a yükselme ve markalaşma ivmesi kazandırdı,tesise atık gelişi hız kazandı ŞENGÜN'İstanbul Büyükşehir belediyesinden tecrübesi vardı,İzaydaş artık bir markaydı ve Büyükşehir belediyesi için prestij kaynağıydı.

Atık üreticileri ile ekibiyle direk iletişime geçiyorlar atık akışında aksaklık olmamasını sağlıyorlardı.Fakat fetocu çete elemanları yönetici koltuklarını ele geçirmek hak etmeden oturmak istiyorlardı koltuklara,ŞENGÜN'mevcut tesis yanına 2.bir yakma tesisi çalışmalarına başlamıştı..fakat fetocu çete elemanları sürekli rahatsızlık verİyorlardı yönetici olmak istiyorlardı..ŞENGÜN'görevi hak edenlere teslim ediyor bu çeteye pabuç bırakmıyordu.

Bu elemanlar sürekli aslı,astarı olmayan şikayetler ediyorlardı abilerine arkalarında Fikri IŞIK'ta vardı!..ŞENGÜN'ü psikolojik savaşla bıktırıp görevi bırakmasına neden oldular.Zaman içinde kanser vürüsü gibi..Bugün AK parti döneminde işe giren fetocu paralel yapı elemanları bütün Genel müdür yardımcılıkları,Müdürlük,Şeflik,Sorumluluk koltuklarını ele geçirmiş durumdalar...Bu feto çetesinin çoğunun Üniversite diploması bile yoktu,diplomasız olarak koltukları işgal ettiler...

Bu çete elemanları genelde daha sonra toplu olarak devletin kiralık araçlarınıda kullanarak,eğitim giderlerinide kuruma ödeterek..Fetonun dersanelerine,okullarına giderek diplomalar aldılar,çoğu iki ile ikiyi çarpamaz,Türkçe bile okuyamıyor ve konuşamıyorlar,sözde imamın çetecileri her yeri zapt ettiler!..Paralel yapı elemanları İzaydaş'ı içten,içe bitirip kendilerine servet yapıyorlar,kurumu hortumluyorlar..ve yeni iş zeminleri hazırlıyorlar!..Atığın az gelmesinin sebeplerinden biri bu.

Atığın az gelmesine rağmen kurumun marka değeri ve güvenilirliği karında düşüşe sebep olmamakta..Bu elemanların Atık taşıma,Depolama geri dönüşüm vb. firmalarla omuz,omuza kendi menfaatleri doğrultusunda çalışıp kendilerine servet ve sektörde kariyer peşinde koştukları konuşulmakta karşılarına çıkan rakiplerinide Recep Bilal ŞENGÜN'e yaptıkları tattikle bertaraf etmektediler;ŞENGÜN'dönemi yöneticileri..Aksel CESUR,Sinan AKAY ve Ali DOĞAN'ın rakip gördüğü Atakan ATASOY,Osman BOZ'gibi.

Bu feto çetesi elemanları abdestsiz,vizdansız kan emici sözde müslüman gözüken her türlü haltı yiyen bir asalak sürüsü.Sürekli atıkları özel firmalara taşıtıyorlar,bu firmalarda Atık üreticilerinden Atıkları başka yerlere yönlendiriyorlar,Yani İzaydaş kendi içinden darbe vuruyorlar.Bu elemanlar başka firmaların lehine çalışıyorlar!..

En son Hafriyat alanlarında bile başarılı olamayan bu elemanlardan biri Satınalma-İhalelerin başına getirildi,Para muslukları,Teknik ve İdari müdürlükler bütün koltukları ele geçirdiler.Büyükşehir ve Kurumlarında Paralel yapı ile mücadele yok!..Aksine PARALEL YAPI elemanları gün geçtikçe her yeri ele geçirdiler,geçiriyorlar..ve bazıları daha iyi yerlere getiriliyorlar.

Yanıtla . 0Beğen 22 Temmuz 21:57
01

İzmitli - İZAYDAŞ'Paralel yapı ve HDP'nin elinde...

İZAYDAŞ'yöneticileri Paralel yapı ve HDP'nin elemanlarıdır...Gerçek AK'partililer dışlanmış durumda!..(Sefa SİRMEN'döneminden beri çalışan yalakalık yapmayan sadece işi ile var olan,sadece Allah'ın huzurunda eğilen,diz çöken,kula kulluk yapmayan...personele zaten zerre kadar değer yok!) Recep Bilal ŞENGÜN'ün gitmesiyle yavaş,yavaş kurumu tamamen ele geçirdiler.AK PARTİ'sayesinde işe girmiş doğu kökenli yöneticilerin HDP'ye oy verdikleri...

Diğerlerininde AK'partiye oy vermedikleri,evlerinin balkonunda muhalefet parti bayrağı astıkları konuşulmakta.Bu yapılanmanın (PARALEL&HDP)'kendilerinden olmayanları içlerine almadıkları yönetici kadrolarına kendilerinden olanların gelmesini sağladıkları ve direttikleri konuşulmakta.

PARALEL YAPININ'uyuyor gibi gözüken yavaş,yavaş kurumu ele geçiren (İngiliz casusu Lavrensleri)’elemanları boş durmuyorlarmış,Arkalarında Fikri abileride varmış!..

SARAÇ'zaten yanlız adamış SARAÇ'ı taktıkları,dinledikleri yokmuş..

Bu elemanlar (PARALEL & HDP) Arkalarında Fikri abileride varmış!..

SARAÇ'zaten yanlız adamış SARAÇ'ı taktıkları,dinledikleri yokmuş...

Bu elemanlar (PARALEL & HDP)'ne yapıp,ne edip kendi bildiklerini,dediklerini yapıyorlarmış!..

Yanıtla . 0Beğen 22 Temmuz 21:57
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR