SEDAŞ aydınlatıyor!

SEDAŞ Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Gebze il ve ilçelerinde aydınlatma bakım çalışmalarına ağırlık verirken, köylerde de programlı periyodik bakım...

BÜYÜT

SEDAŞ Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Gebze il ve ilçelerinde aydınlatma bakım çalışmalarına ağırlık verirken, köylerde de programlı periyodik bakım çalışmalarını sürdürüyor.

SEDAŞ bakım onarım çalışmaları kapsamında ekipleri ile yaptığı çalışmalar sırasında, yanmayan arızalı armatürler değiştirilirken, lambaları devre dışı kalan armatürlerde de ampul değişimi yapılıyor. SEDAŞ Şebeke Operasyon Birimlerince sürdürülen, çalışmalar sırasında, aydınlatma devrelerinin arızalı sigorta otomatları ve balastları da değiştiriliyor.
YOLLAR IŞIL IŞIL
Duble yollar üzerinde de trafik akışında tehlikeli bir durum oluşmaması için gerekli önlemlerin titizlikle uygulanması ile hidrolik platformlu sepetli araçlarla armatürler elden geçiriliyor. SEDAŞ'ın yaptığı titiz aydınlatma çalışmaları sonucu yolların ışıl ışıl hale gelmesi, bu yolları kullanan ve her gün gece trafiğe çıkan pek çok sürücü tarafından takdirle karşılanıyor.

16 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR