Kandıra’dan bir ‘Yıldız’ geçti

Türk sinemasının unutulmaz ve emektar oyuncularından Kayhan Yıldızoğlu, öğrencilerin düzenlediği söyleşi için Kandıra MYO’ya konuk oldu.Kocaeli Üniver...

BÜYÜT

Türk sinemasının unutulmaz ve emektar oyuncularından Kayhan Yıldızoğlu, öğrencilerin düzenlediği söyleşi için Kandıra MYO’ya konuk oldu.

Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu bünyesinde kurulan ve faaliyetlerine devam eden Halkla İlişkiler ve Girişimcilik Topluluğu etkinlik çıtasının kalitesini gün geçtikçe yükseltmeye devam ediyor. Türk sinemasının unutulmaz ve emektar oyuncularından Kayhan Yıldızoğlu’nun katılımıyla Turan Güneş Kültür Merkezi’nde geçtiğimiz gün “Geçmişten Günümüze Türk Sinema Kültürü” konulu söyleşi gerçekleştirildi. Söyleşide, Türk sinemasının geçmişi ve günümüz değerlendirmesinin yanı sıra eğitim, sanat ve güncel olaylara da değinen usta sinemacı, Kandıra Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin dinleme kültürüne vurgu yaparak mutluluğunu paylaşırken, söyleşide bulunan meslek yüksekokulu öğretim görevlilerini tebrik etti.

YOĞUN İLGİ
Yıldızoğlu, Kandıra’dan ayrılırken görmüş olduğu ilgi ve sevgiden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Söyleşiye Kandıra MYO Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Nevim Genç, İktisadi ve İdari Programlar Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Ayhan, Teknik Programlar Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Örgev, Yrd. Doç. Dr. Efnan Dervişoğlu ve öğretim görevlileri ve öğrencileri katıldı. Söyleşi sonrası ünlü sanatçıyı makamında ağırlayan Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Yıldızoğlu’nun öğrenciler ve Meslek Yüksekokulu hakkındaki övgü dolu sözlerine teşekkür etti.

28 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR