“Yolu yolsuzluk olan AKP’yi indireceğiz”

MHP Milletvekili adayları tanıtımı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tanıtım programında birinci sırada yer alan Lütfü Türkan, “Yolu yolsuzluk olan AKP...

BÜYÜT

MHP Milletvekili adayları tanıtımı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tanıtım programında birinci sırada yer alan Lütfü Türkan, “Yolu yolsuzluk olan AKP’yi hep birlikte indireceğiz. Bunu da başaracağız” dedi.

MHP’nin 11 milletvekili adayı önceki akşam MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak tarafından partililere ve halka tanıtıldı. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tanıtım programına listeye giremeyen milletvekili aday adayları eksiksiz katıldı. Programda konuşan milletvekili adayları, iktidar olabilmek için ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi. Listede birinci sırada yer alan Lütfü Türkkan ise AKP’yi hedef alarak “Yolu yolsuzluk olan AKP’yi indirmek için hep birlikte çalışmalıyız. Bu yolda CHP ve diğer partilerden de oy istiyoruz” dedi.

EKSİKSİZ KATILDILAR
MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, İlçe Başkanları, Kadın Kolları Başkanı Şükran Güloğlu, Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Çakırca, milletvekili adayları Lütfü Türkkan, Ruhi Çavdar, İsmail Kurt, Hilal Elmas, Çağdaş Duyar, Rıza Ağdağ, Veysel Besnili, İsmail Okumus, Filiz Kıymaz, Veysel Çelik ve Hamit Kuş, milletvekili aday adayları, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve MHP’nin eski ve yeni yöneticileri programda yer aldı.

AKP’Yİ HEDEF ALDI
MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, “Verdiğimiz ses o kadar kuvvetli olacak ki, bu sesi duyanlar artık miatlarının dolduğunun ve pis emellerinin sonlarına geldiklerinin farkına varacak. Yalanlarla, dolanlarla bizleri uyutan bu zihniyet artık ağzı iyice sulanmış bir şekilde 12 Haziran’ı beklemekte ve tüm planlarını bu tarihe yöneltmiş bulunmaktadırlar. İşte biz bunun için burada toplanmış bulunmaktayız. Haine gün yüzü göstermemek için var gücümüzle karşılarında duruyoruz ve durmaktayız” dedi.

MÜHRÜ 3 HİLALE VURUN!
Yaylak, “Görmekteyiz ki, yıllardır uygulanmaya çalışan plan çok daha sistemli bir şekilde yaklaşık 9 sene önce tekrar gün yüzüne çıkartılmış ve bunun adına kimi zaman açılım, kimi zaman Avrupa Birliği, kimi zaman one minute denilerek AKP adı altında Aldatma ve Kandırma Partisi’ne ihale edilmiştir. Bakın CHP ya da BDP demiyorum onlar AKP’nin asistanıdır. Tüm karanlık işlerin ve şerrin siyasi uzantısı AKP’dir. Her satılmışın bir sahibi vardır. Bunlarında var elbette. Onların sahiplerinin de sahipleri var okyanus ötelerinde. Mübarek üç aylarda 12 Haziran’da mührü 3 hilale vurun Recep Ayı’nda da Recep’den bizi kurtarın ve en güzel cevabı verin” dedi.

CHP’DEN OY İSTEDİ
Milletvekili adayı Lütfü Türkkan ise “AKP’nin bu ülkeyi yağmalamaya başladığı dönemden beri Türkiye kan kaybetmektedir. Aday olan olamayan herkesle aynı tempoda çalışmalıyız. Ayrıca AKP, farklı söylemleriyle CHP ve diğer partileri de kendi içlerinde bölmeye çalışıyor. Bu yüzden biz onlardan da oy istiyoruz. AKP’nin oyununa gelmemeliler. Biz onların yaptıkları yolsuzlara karşı başımızı eğmeden dimdik yola devam edeceğiz. Yolu yolsuzluk olan AKP’yi indirmek için hep birlikte çalışmalıyız” dedi.

22 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR