Ellibeş ve Alp, Işık’ı ziyaret etti

Görüşmede Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş de hazır bulundu. Yapılan ziyaretten oldukça memnun olan Bakan Işık, Mehmet Ellibeş ve İdri...

BÜYÜT

Görüşmede Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş de hazır bulundu. Yapılan ziyaretten oldukça memnun olan Bakan Işık, Mehmet Ellibeş ve İdris Alp ile bir süre görüştükten sonra Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in sunduğu Gölcük ile ilgili rapor üzerinde istişarede bulundu.

 

YAPILACAKLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Gölcük ile ilgili sunulan raporda, Gölcük Devlet Hastanesi ek bina, Gölcük Adalet Sarayı, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hisardere ıslahı, Kız Yetiştirme Kurumu Öğrenci Yurdu, Saraylı Kız Yetiştirme Yurdu Sevgi Evleri, Gölcük Gençlik Merkezi, İŞ-KUR Gölcük Hizmet Merkezi, Topçular Mahallesinde yeni İlkokul yapımı, Saraylı Anaokulu yapımı, Fen Lisesi Pansiyonu, İhsaniye Çiftlik İlkokulu yapımı, Hisareyn’de Yaşama Sevinci Özel Eğitim Okulu, Hamidiye İlkokulu, Şirinköy’de yeni EML yapımı, Ulaşlı’da yeni meslek lisesi yapımı, Gölcük Kalıcı iş merkezlerinin okula çevrilmesi, eski trafik tescil binasının Rehberlik Araştırma Merkezi haline dönüştürülmesi konuları görüşüldü.

 

“TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 Görüşmede ayrıca Gölcük’e battı çıktı yapımı, Hisardere’ye yeni Köprülü Kavşak yapımı ve Rahvan At yarışları pist alanı içerisinde barınak, ahırlar ve binicilik sporlarına ilgi duyan istekli gençler için yapı oluşturulması konuları ele alındı. Mehmet Ellibeş ve İdris Alp, yapılan görüşme sonunda bir açıklama yaparak, “Öncelikle Sayın Bakanımızın Gölcük’e olan ilgi ve sevgisini biliyoruz, yaptığımız görüşmede Sayın Bakanımız Fikri Işık’ın ne derece hassas olduğunu bir kez daha gördük. Bu yönde başta Sayın Bakanımız olmak üzere Kocaeli milletvekillerimize Gölcük halkı adına teşekkür ediyoruz” ifadesinde bulundular.


“MÜJDELİ HABERLERLE DÖNÜYORUZ”

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ise “İdris Alp ile birlikte Gölcük için çok önemli konuların ele alındığı bir görüşme gerçekleştirdik. Gölcük’e müjdeli haberlerle dönüyoruz. Gölcük için ve Gölcük halkımız için hayırlı olsun” temennisinde bulundular.

30 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR