Yavuzlar buluştu, Hamza ‘Mutlu!..’

Her davet edildiği yerde en iyi şekilde ağırlanan Yeşil Siyahlılar, Yavuzsporluların da sıcak ilgisi ile karşılaştı. Kaptan Hamza Mutlu, eski kulübün...

BÜYÜT

Her davet edildiği yerde en iyi şekilde ağırlanan Yeşil Siyahlılar, Yavuzsporluların da sıcak ilgisi ile karşılaştı. Kaptan Hamza Mutlu, eski kulübünü ziyaretten hayli memnundu.

 

EV SAHİBİ EKİP TAM KADRO

Buluşmada Kocaelispor adına Başkan Bahri Yavuz'un yanı sıra, Sportif Direktör Rafet Kırgız, Yavuzspor'un eski başkanlarından Cumhur Alkan ve Efe Nalçacı katılırken, Yavuzspor adına Başkan Erdinç Özkan, yönetim kurulu üyeleri Volkan Elmaser, Haluk Giyim, Vefik Erencan, Serkan Eşsiz, Erman Ceylan, Yavuz Mahallesi Muhtarı Ali Cenk ve bölge sakini katıldı.

 

YÖNETİCİLER DE SÖZ ALDI

Yavuzspor Kulüp Başkanı Erdinç Özkan yaptığı açış konuşmasında davetlerini kırmayan Başkan Yavuz ve yönetim kuruluna teşekkür etti ve Kocaelispor markasının kentin en üst kimliği olduğunu belirtti. Yavuzspor Kulübü eski başkanlarından Cumhur Alkan, Bahri Yavuz'a herkesin destek vermesi gerektiğini belirtti. Kocaelispor'un yöneticilerinden Efe Nalçacı da 2 aydır bir çok yeri gezdiklerini, 10 yaşından 70 yaşına kadar Kocaelisporlu taraftarların olduğunu belirtti ve halktan aldığı güç ile yoluna devam ettiklerini ifade etti.

 

RAFET KIRGIZ UYARDI

Yavuzspor'da futbola başlayan Kocaelispor'un kaptanı Hamza Mutlu, kentte çok önemli bir göreve sahip olduklarını, takım olarak da bunun bilincinde olduklarını söyledi. Hamza, eşinden ve çocuklarından uzak kalan Başkan Bahri Yavuz'un saygıyı fazlası ile hak ettiğini de sözlerine ekledi. Sportif Direktör Rafet Kırgız, UEFA kriterlerin önümüzdeki yıllarda tüm takımları çok zorlayacağını ifade etti ve kurumsal anlamda kesinlikle temeli olan ve borçsuz bir şekilde hareket eden bir kulüp olmaları gerektiğinin altını çizdi.

 

ALKAN'A RİCA

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, kulüp olarak amatörlerin ayağına her zaman gitmek zorunda olduklarını belirtti ve "Eğer Kocaelispor bir deniz ise amatör kulüplerimiz de bu denizi besleyen dereler nehirlerdir" dedi. Erdinç Özkan, Yavuzspor'un gerçekleşecek olan kongresinde Cumhur Alkan'ın daha önceden olduğu gibi yine destek olmasını istedi. Alkan ise konu ile ilgili net bir cevap vermese de hal ve hareketlerinden Özkan'ın isteğine soğuk bakmadığı dikkati çekti. Günün sonunda Bahri Yavuz'a üzerinde adı yazılı forma hediye edilirken, Bahri Yavuz da, Erdinç Özkan'a atkı takdim etti.

23 Ocak 2015 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR