Üzülmez, Rektörlükle görüştü

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu site ziyaretinde bulundu. Ataşehir Mahallesi’nde yer alan Taçyaprak Sitesine misafir olan Başkan...

BÜYÜT

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu site ziyaretinde bulundu. Ataşehir Mahallesi’nde yer alan Taçyaprak Sitesine misafir olan Başkan Üzülmez, site yönetim kurulu üyeleri ve blok yöneticileriyle sohbet etti.

Toplam 34 blok ve 544 dairenin bulunduğu Taçyaprak Sitesi ziyaretinde Başkan Üzülmez’e, meclis üyesi ve AKP Kartepe İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Balaban, meclis üyesi Kemal Timur, Yaşar Kemal Bayraktar ve AKP mahalle temsilcileri de eşlik etti.


İCRAATLARI AKTARDI

Site Yönetim binasındaki buluşmada Site Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Yücel ve yönetim kurulu üyeleri Engin Türkyılmaz, Öner Özdemir, İsmail Can ve Süleyman Abacık, site sakini Gazeteci Yazar Galip Ataman ve bazı site sakinleri hazır bulundu. Üzülmez, Arslanbey bölgesinde hayat bulan projeleri ve icraatları hakkında site sakinlerini bilgilendirdi.


“YENİ PROJELERİMİZ VAR”

Başkan Üzülmez, sağlık alanında sıkıntıların giderilmesi için belediye kaynakları ile yapılacak düzenlemelerden bahsetti. KOÜ Arslanbey Yerleşkesine yeni fakülte ve meslek yüksekokulları kazandırmak için rektörlükle görüşmelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Üzülmez, “Üniversitenin bulunduğu mahallede hem ekonomik hem de sosyal hareketliliğe katkı verecek yeni projelerimiz de hazır. Gençlerimize yönelik bir gençlik merkez binası çalışması ile sosyal ve kültürel alanları artıracağız” dedi.

19 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR