TÜGVA İl Temsilcisi’nden ilk ziyaret Güzeloğlu’na

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Temsilciliği görevine getirilen Yusuf Yazıcı protokol ziyaretleri kapsamında ilk ziyaret...

BÜYÜT

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Temsilciliği görevine getirilen Yusuf Yazıcı protokol ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na gerçekleştirdi. Ziyarete Teşkilat Koordinatörü Muhammet Hanefi Akbulut, Yüksek Öğrenim Koordinatörü Enes Konyalı, İş Dünyası Koordinatörü Fatih Mollarecep, Dış İlişkiler Koordinatörü Kadir Ustaoğlu, Lise Koordinatörü Ömer Burak Barış, Medya ve İletişim Koordinatörü Mustafa Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Konyalı, Fatih Sultan Öztel katıldı.

 

GÜZELOĞLU’NA FAALİYETLERİ SUNDU

Vali Güzeloğlu TÜGVA heyeti ile tek tek tanışarak çalışmalar hakkında detaylı bir sunum dinledi. İl Temsilcisi Yusuf Yazıcı vakfın kuruluşundan bu yana 1 buçuk sene içerisinde gerçekleştirilen faaliyetleri bir dosya halinde Güzeloğlu'na teslim etti. Yazıcı, “Tüm öğrencileri ve velileri vakfımıza bekliyoruz. Buyursunlar yaptığımız hizmetleri görsünler. Güzel ahlaklı, derslerinde çalışkan, dinine bağlı bir nesil için güzel yavrularını vakfımıza göndersinler” dedi.

 

“YENİ NESLİN SORUMLULUĞU OMUZLARINIZDA”

Hasan Basri Güzeloğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yazıcı ve ekibine başarılar diledi. Güzeloğlu ayrıca TÜGVA’nın faaliyetlerini hem Kocaeli’de hem de ülke genelinde takip ettiğini, çok başarılı programlara ve faaliyetlere imza atıldığını söyledi. TÜGVA heyetine görevlerinin çok zor olduğunu hatırlatarak, yeni neslin sorumluluğunun omuzlarında olduğunu da dile getirdi. Ziyaret hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

22 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR