“Gençler için aday oldum”

      CHP İzmit Belediye Başkan adayı Sefa Sirmen, ev ziyaretlerine devam ediyor. Sirmen son olarak Yenişehir Mahallesi sakinlerinden Buse-İsmail Tunc...

BÜYÜT

 

 

 

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Sefa Sirmen, ev ziyaretlerine devam ediyor. Sirmen son olarak Yenişehir Mahallesi sakinlerinden Buse-İsmail Tunca çiftinin evine konuk oldu, ardından Kadıköy Mahallesi’nden Asude Pehlivanlar ve son olarak aynı mahalleden Fatma-Metin Pamuk çiftinin evlerinde ağırlandı.

 

GENÇLER İÇİN ADAY OLDUM

Konuk olduğu evlerde özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören Sirmen, “Makam mevki peşinde değilim bunları çoktan aştık. Artık kentimizi geri istiyoruz, gençlerin önünü açmak gençlere imkanlar yaratmak için tekrar aday oldum” dedi.

 

ULAŞILAMAYAN BAŞKAN

HİÇ BİR İŞE YARAMAZ

Mahalle gençlerinden Uğur Akansu, Sirmen’e gençlerin onu çok sevdiğine değinerek, “Gençler sizi çok seviyor. Bu süreçte de sonuna kadar yanınızdayız. Sizin belediye başkanı olduğunuz dönemde herkese kapı açtınız. Şimdi ise belediye başkanına ulaşamıyoruz” dedi. Bunun üzerine Sirmen, ‘Belediye başkanı ulaşılabildiğinde başkandır. Ulaşılamadığında hiçbir işe yaramaz. Biz hep adil olduk. Herkese eşit davrandık” diye konuştu.

 

KOCAELİSPOR’U

BİRLİKTE YÖNETTİK

Gençler Sirmen’en en çok da Kocaelispor’un geleceği ile ilgili bilgiler istedi. Sirmen, “Nihat Ergün ve İbrahim Karaosmanoğlu o dönemlerde benim yönetimimdeydiler. Şimdi biri Bakan oldu, diğeri Büyükşehir Belediye Başkanı. Ama Kocaelispor’a bakmıyorlar. Kocaelispor’u bitirmeyi kafalarına koymuşlar. Umuyoruz ki Kocaelispor, martta biz göreve gelene kadar bulunduğu yerden düşmez” diye konuştu.

 

BİZ SİZİN ADINIZLA BÜYÜDÜK’

Öte yandan Kadıköy Mahallesi gençleri, Sefa Sirmen adı ile büyüdüklerini söyledi. Büyük deprem felaketinin bile İzmit’i durduramadığını kaydeden gençler, Mevcut yönetim yüzünden ise İzmit’in çok geriye gittiğini dile getirerek, “Biz sizin adınızla büyüdük. Size güveniyor ve inanıyoruz. Sonuna kadar yanınızdayız’ diyerek Sirmen’e destek verdiler.

 

26 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR