Kırgız Kocaelispor bir markadır sahip çıkılması gerekiyor

Kocaelispor Kulüp Başkanı Rafet Kırgız “Kocaelispor bir markadır, sahip çıkılması gerekiyor. Taraftarı olan bir takımdır. Siyasi olarak yükselmek iste...

BÜYÜT

Kocaelispor Kulüp Başkanı Rafet Kırgız “Kocaelispor bir markadır, sahip çıkılması gerekiyor. Taraftarı olan bir takımdır. Siyasi olarak yükselmek isteyenlerin basamak olarak kullanmışlardır. Sportif reklamı hiçbir alanda elde edemezsiniz” dedi.

Ayışığı Derneğinin geleneksel hale gelen cumartesi kahvaltılarına bu hafta Kocaelispor Kulüp Başkanı Rafet Kırgız ve yönetim kurulu üyeleri konuk oldular. Ayışığı Derneğinin yaptığı çalışmaları anlatan Dernek Başkanı Cihat Kaçamer’den sonra Kulüp Başkanı Rafet Kırgız yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kırgız “Kocaelispor bir markadır, sahip çıkılması gerekiyor. Taraftarı olan bir takımdır. Siyasi olarak yükselmek isteyenlerin basamak olarak kullanmışlardır. Sportif reklamı hiçbir alanda elde edemezsiniz. Dünyanın her yerinde sportif başarılar tanınmaktadır. Bugüne kadar Kocaelispor kötü yönetilmiştir. Büyüklerimiz ve kentin sahip çıkması ile özlenen yere geleceğiz. Herkesin bu anlamda desteğine ihtiyacımız var” dedi.

“KOCAELİSPOR’A ÜYE OLUN, KURTULUŞA ORTAK OLUN”
Yeni bir kampanya başlatacaklarını söyleyen Kırgız “Gelin Kocaelispor’a üye olun kurtuluşa ortak olun” sloganıyla kampanya başlatacağız. Herkes özveriyle çalışmaktadır. İşimizi sevgiyle yapıyoruz. Bu kentin çocuklarıyla ligde kalmak istiyoruz. Yetenekli çocuklarımızla yolumuza devam edeceğiz. Kocaelispor’un paralarını çarçur etmeye hakkımız yok. Son haftalarda elde edilen kötü sonuçlar geride kalacaktır. Yeniden yükselişe geçeceğiz. 6 puanımız silindi bunu geri almamız söz konusu değildir. Üye sayımızın artması noktasında çalışma yapacağız. Bunun için de gereken adımlar atılıyor. Gerçek üye sayımızın çıkması yönünde çalışmalar başlatılmıştır. 3 yıl içerisinde Kocaelispor süper lige çıkacaktır. Bunun için çalışıyoruz. STK’lardan destek bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

06 Mart 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR